Arama sonuçlarınız

1. sefasefa1487

Büyük Proje | Minedox için alımlar.

İsim: Sefa Kullanıcı adı: xLokers, Xeqzz, LeakerKS Yaş: 16 Sunucu deneyimi: RemonNetwork Kurucu (TitPVP), İmperialMC Ekip Lideri (Survival), Regavas Moderatör (Skyblock) vb. Yetkili rolü: Admin, Moderatör Neden bu rolde olmak istiyorsunuz? Bu rol için uygun derecede bilgili ve deneyimli olduğumu...
  2. sefasefa1487

Viking Temalı Hikaye Tabanlı Survival Sunucuma Yetkili aranıyorr

Benim sunucumda yetkili olmuş kişileri buralarda görmek ne kadar güzel
  3. sefasefa1487

Yetkili Olma

Sefa#5264 & ImSemanur#0001 ulaşabilirsin.
  4. sefasefa1487

CastorCraft Açılıyor!! Yetkili Alımları Açık!

Discord Güncellendi! Sefa#5264 & ImSemanur#0001
  5. sefasefa1487

CastorCraft Açılıyor!! Yetkili Alımları Açık!

Daha önce tarafımca açılmış olan skyblock oyunu olan CastorCraft tekrar açılıyor. Daha önceki içinde yer aldığım projeler olan RemonNetwork, MathildaNetwork vb. sunucularında yeni bir sunucu açıp daha iyi bir yere getirebileceğime inandım. Ayrıca YouTuber arayışlarımız vardır. Discord: Sefa#5264...
  6. sefasefa1487

RealmsMC Towny Açılıyor!!! Yetkili kadrosunu topluyor

Merhaba Forum Gamer üyeleri, kısa zaman içerisinde açılacak olan Towny sunucumuza yetkili arayışına başladık. Sunucumuz hakkında kısa bilgi verelim. Biliyorsunuz Türkiye'de birçok sunucu var ama towny hem az hem de çoğu kalitesiz. Sizlere en güzel zevki vermek için elimizden geleni yapıyoruz...
  7. sefasefa1487

Konu kaldırılsın

Konu kaldırılsın
  8. sefasefa1487

CastorCraft Yetkili Alımları Yeni Açıldı!

Merhaba ForumGamer sakinleri, Ben Sefa CastorCraft Sahibi Daha önce açıp bazı sebeplerden kapatmıştık yeniden açtık ip: play.castorcraft.tk:39143 site: castormc.oasis.web.tr discord: UGkA8ec2 1x Moderatör 2x Rehber 2 3x Youtuber 2x Reklamcı
  9. sefasefa1487

2 Oyunlu hub sunucumuz aktif. NirvoyBlock Alım Var.

3 Rehber alımı yapılcaktır. Faction ve SkyBlock bulunmakta şu an ileride oyunlar eklencektir. İp: mc.nirvoyblock.xyz Site: www.nirvoyblock.xyz (yakında) Discord: **********/nirvoyblock Sunucu Admininin Discordu: Vumyz#0001
  10. sefasefa1487

AyNetwork

Arkadaşlar AyNetwork aktif yetkililerini arıyor.
  11. sefasefa1487

MıneFansty Doğdu inanmıyorsan gel bak dostum

Bu sunucu dürüst ve yeni açılmıştır hataları bildirin Alımlar x2 Rehber x2Mimar x1Youtuber
  12. sefasefa1487

SkyLockM Yepyeni Alımlar Admin

b*k gibi server
  13. sefasefa1487

PieNetwork

Bu server 1 numara olcak gel dene
  14. sefasefa1487

server alım var 1.11.2 concon

sw kapalı dc adını ver
  15. sefasefa1487

PieNetwork

16. sefasefa1487

Sunucu yeni alım var builder ve mod hemen lazım

Aternos deme batihost gibi olcaz
  17. sefasefa1487

RoseCraft Güneşi Doğuyor

Beyler serverimiz açılmıştır ve Yetkili lazım
  18. sefasefa1487

ArcheMC Doğuşu ArcheMC yetkililerini arıyor

Sunucumuz açılmıştır!!!. Gelmeniz rica olunur vipol aktif. Reklamcı aranır Vote for BlackWolf Minecraft Server