Arama sonuçlarınız

1. EchTR

hort.

hort.
  2. EchTR

(1) Sohbetten yeni mesaj!

ama kimse öyle girmedi. xd
  3. EchTR

imzanda hem kuzey güney hem de ezel varmış iki diziyi de çok seviyorum.

imzanda hem kuzey güney hem de ezel varmış iki diziyi de çok seviyorum.
  4. EchTR

Youtube, Twitter ve Netflix kapanıyormuş...

ama verileri ellerinde yok. tamamiyle fake bir profil açıldı. vpn de kullanırlarsa bulamazlar. ama veri merkezleri burada olursa kolaylıkla bulunur.
  5. EchTR

örnek verdim zaten, veri merkezleri burada olursa herkesin bilgileri onlarda olur. kısacası özgür medya kalmaz.
  6. EchTR

netflix'i neden kapatıyorlar ? orası sosyal medya değil ve para verip girdiğimiz bir site. girebilmek için kredi/banka kartı lazım ve çocukların 90%'ı bu imkana sahip değil. zaten aldığımızda neyle karşılaşacağımızı bilip alıyoruz. sosyal medyaların verileri türkiyede depolamasına gelirsek...
  7. EchTR

Pc çok Isınıyor

yorumları okudum o zaman sıvı soğutucu al.
  8. EchTR

olsa ne olmasa ne jakinda ? anladık fanısın anladık en bilgisilisi sensin daha çok düşme istersen.

olsa ne olmasa ne jakinda ? anladık fanısın anladık en bilgisilisi sensin daha çok düşme istersen.
  9. EchTR

Güncelleme Minecraft 1.16 Çıktı Hemen İndirin! 1.16 Sürümündeki Yenilikler, Cehennem Güncellemesi Detayları & Dahası!

yıllar sonra iyi ki böyle bir güncelleme geldi. microsoft emin adımlar atıyor. :netherite:
  10. EchTR

manga değildi. çizimleri animeye benzettim.

manga değildi. çizimleri animeye benzettim.
  11. EchTR

yok knk bir kitabımda görmüştüm o karakteri.

yok knk bir kitabımda görmüştüm o karakteri.
  12. EchTR

Brawl Stars Bilgi Sorgulayıcı

teşekkürler. :)
  13. EchTR

Anime aradığım bir oyun türü var

doki doki literature club gibi bir şey miydi adı ?
  14. EchTR

teşekkürler. :)
  15. EchTR

biliyorum. adımızı çalanlar konunda gördüm. bu arada o olay için geçmiş olsun.
  16. EchTR

tema ekleme fikrini güzelmiş, uygulayacağım. :) aslında tasarım yapabilsem ve pazarlayabilsem iş görür gibi duruyor. (tasarım konusunda iyi değilim)
  17. EchTR

teşekkür ederim. <3 :)
  18. EchTR

ppdeki anime nedir ?

ppdeki anime nedir ?
  19. EchTR

Merhabalar forum. Bu konumda aklımda uzunca zamandır olan bir fikri hayata geçirdiğim projemi tanıtacağım. Basit bir kurulum sonrası bilgi sorgulama sistemi açılacaktır. Sistemi basit olarak tanıtmam gerekirse şuanlık bir açığı yok, gerekli hata sayfaları mevcut ve BS bilgileri sorunsuz...
  20. EchTR

skype'ın mesajlaşma geçmişini local olarak depolaması

ben de bu gibi şeylerin yalan olduğunu anladığım zaman büyüdüğümü anlamıştım. :(
  21. EchTR

psi-ball yapabildin mi peki ? ona göre başlayacağım. :) edit: yalan olduğunu biliyorum. ısı farkından dolayı hareket ediyor fakat yine de sevinç veriyor.
  22. EchTR

HEROBRİNE GÖRDÜM (gerçek bir hikaye 1 ay geçti)

zaten onların dalga geçmesini önlemek için yapıyorum bunu.
  23. EchTR

HEROBRİNE GÖRDÜM (gerçek bir hikaye 1 ay geçti)

tabii ki istediğini paylaşabilir fakat inat etmesine fazla sinir oldum. yoksa özgürlük bu. ancak yabancı gruplar reddit'te bu gibi forum gönderilerini paylaşıp dalga geçiyorlar.
  24. EchTR

telekinezi yapabildiniz mi ? xd