Arama sonuçlarınız

1. DokuzCraft

Türkiyede Tek! Fantastik SkyBlock! | Totemler | Hook | Özel Üretimler | Özelleştirilmiş Rütbeler | AetherGenerator (18 Seviye!)

Forum'un fotoğraf boyutu limitlendirmesi nedeniyle sunucu görsellerini yükleyemiyoruz şimdilik sistemler ile idare edin. Teşekkürler! Öncelikle sunucunun yapım aşamasında bize hem mental hem de fiziksel olarak yardımda bulunan @KardasLand yani Anıl'a sonsuz teşekkürler. Sitem! Tasarıma...
  2. DokuzCraft

Başvuru Sistemli Vanilla | 7/24 İlgili Ekip! | +120 BAŞVURU!

Sunucuda oyuncularımızın ve yönetim ekibimizin survivalda yaptığı yapılar... Sunucuya katılıp başvuru yapabilmeniz için bu yazıya tıklayabilirsiniz. veya eXecut#2339 | TROJ#1910 Üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz Başvuru yaparken yalan söylemeyin. Zaten hal ve haraketlerinizden...
  3. DokuzCraft

Minecraft GraYellow | Ücretsiz Konu Tasarımı

Tasarımlarımdaki objelerin yerlerini değiştirmenizi tavsiye etmem çok dağınık çalışırım içerisinde kaybolursunuz. Neyi nereye koyduğumu işim bittikten sonra ben bile bilmiyorum sorun olursa eXecut#2339 Discord üzerinden yardım alabilirsiniz. Indir Bir önceki tasarımıma gitmek için tıklayın |...
  4. DokuzCraft

Minecraft Ücretsiz Konu Tasarımı v2 - PurpleShulker

Önceki vasat tasarımımdan dolayı kusura bakmayın bunun ile telafi etmek istedim. @EnesA Indir
  5. DokuzCraft

İlk Sunucu Background Denemem

İlk defa yaptığım/denediğim için yapımı 1-1.5 saat sürdü sizce nasıl? ^^