Arama sonuçlarınız

1. F

GTA 5 Aile Paylaşımı Yapamıyorum

ben arkadımın hesabından aile paylaşımına izin verdim kendi hesabımada izin verdim başka oyunları alırken erişim talebi ve satın almayı yeğlerim çıkıyor ama gta5i almaya calışırken sadece satın al var erişim talebi fln yok bilen varsa yardımcı olsun
  2. F

Yardım Minecraft Forge 'Dosya indirilemedi,dosya içeriği beklenenle uyuşmuyor'Hatası Çözemiyorum

[15:46:01] [main/INFO]: Setting user: StreiteRR [15:46:05] [Client thread/INFO]: LWJGL Version: 2.9.1 [15:46:21] [Client thread/INFO]: Reloading ResourceManager: Default, FMLFileResourcePack:Forge Mod Loader, FMLFileResourcePack:Minecraft Forge, FMLFileResourcePack:Not Enough Items...
  3. F

Yardım Minecraft Forge 'Dosya indirilemedi,dosya içeriği beklenenle uyuşmuyor'Hatası Çözemiyorum

6 gb ram vermiştim şimdi değiştirdim 8 gb yaptım aynı hata var
  4. F

kral ben birde bir şey daha soracagım ben önceden bi mod paketi kurdum cok güzeldi oyuna giriyordu ama dünya oluşturamıyorduk veya giremiyorduk 'downloading terrain' kısmındı kalıyor acaba bunun nedenini biliyormusun
  5. F

gerçekten çok teşekürler ama mod paketleri ile ayarlama fln hiç bilmiyorum dediğinin yarısını anlamıyorum nereye girecem fln hic bilmiyorum rica etsem sana mod paketini atsam bi şekilde düzenlenmiş bi şekilde bana atabilirmisin dosya tc yoluyla lütfen
  6. F

crash not defterine girdim iron ıron yaptım sonra oyunu başlattım gene crash yiyor ve ıron iron olarak değişiyor bana göre hata burda ama onları silince ordaki bi modu istiyor ordaki hepsini sildim code ile başlayan bir modu istiyordu
  7. F

kusura bakmada anlamadım daha detaylı anlatırmısın lütfen
  8. F

Minecraft Twitch'den mod pack yaptım sonunda aldığım hatayı düzeltemiyorum hata fotoğrafı Anlamadım burayı çözemedim sonra gittim team extreme launcher'ından premium ile forge 1.10.2 indirdim manuel olarak kendim %appdata% .minecraft fln kendim modları mods klasörüne attım başka bir hata onunda...