Arama sonuçlarınız

1. C

Royal Craft | Yetkili Alımları

İsmin: Furkan Nickin: cccbaban001 Yaşın: 15 Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun: Sunucu Survival iken oynuyordum sonra ara verdim ve skyblock oldugundan beri 1-2 aydır oynuyorum. Sunucumuzu beğeniyor musun?: Evet Sunucu çok güzel. Maplerin size ait olması çok daha güzel. Sence bu sunucu...
  2. C

İsmin: Furkan Nickin: cccbaban001 Yaşın: 15 Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun: Sunucu Survival iken oynuyordum sonra ara verdim ve skyblock oldugundan beri 1-2 aydır oynuyorum. Sunucumuzu beğeniyor musun?: Evet Sunucu çok güzel. Maplerin size ait olması çok daha güzel. Sence bu sunucu...
  3. C

İsmin: Furkan Nickin: cccbaban001 Yaşın: 15 Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): Yeni Dediğim Sw De Bilgim Var Ve Bu Role Uygun Olucağımı İdda Ediyorum. Sunucumuzu beğeniyor musun?: tabii ki Sence bu sunucu gelişir mi?: Gelişir İyi Ve Güzel Yetkilileriniz Var. Sunucumuzun...
  4. C

İsmin: Furkan Nickin: cccbaban001 Yaşın: 15 Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): Sunucuya Yeni Geldim Ama Kalıcıyım. 7/24 Aktifim. Sunucumuzu beğeniyor musun?: Evet Sence bu sunucu gelişir mi?: Evet Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): Evet Yetkili olmak...