Arama sonuçlarınız

1. Kaan_klm0

QQBilisim / TTDOS+Voxility %99,9 GERÇEK DDOS KORUMASI / Düşük Ping / Türkiye Lokasyon

BİZ KİMİZ . Şirketimiz QQ Bilişim, İki yılı aşkın süredir her seviyeden, her ölçekten bizi tercih eden kullanıcılarımızdan edindiğimiz tecrübe ile Türkiye'nin internet altyapısına katkı sağlayan şirketimiz, Web Hosting, Veri Merkezi hizmetleri ve Bulut Bilişim alanında hizmet sağlar. Yenilikleri...
  2. Kaan_klm0

Sunucuma Ortak Arıyorum Güzel Bir Projem Var.

Başlığı Görüp Gelen Arkadaş Öncelikle Hoşgeldin. Şartlar : 1 : Yaşı 16+ Olması Gerekiyor . 2 : Skrip veya Pluginlerden iyi Anlıyor Olmalı . 3 : Kararlar Ortak Alınacak . 4 : Discord Ve Mikrafon Şart . ---------------------------------------------------------------------- Şimdilik Şartlar Bunlar...
  3. Kaan_klm0

İstek Bir Bloğu Kırınca geri gelen blok skripti lazim.

Bir Bloğu Kırınca geri gelen blok skripti lazim. Fakat o blogu 100 kez kirilincada geri silinmesini istiyorum ve kirildiginda icinden item dusmemesi gerek yardim edebilecek varmi acaba.
  4. Kaan_klm0

Minecraft Serverime Ortak Arıyorum.(Güzel Bir Projermiz Var) Discord : Kaan Kalem#7271

Başlığı Görüp Gelen Arkadaş Öncelikle Hoşgeldin. Şartlar : 1 : Yaşı 16+ Olması Gerekiyor . 2 : Skrip veya Pluginlerden iyi Anlıyor Olmalı . 3 : Kararlar Ortak Alınacak . 4 : Discord Ve Mikrafon Şart . ---------------------------------------------------------------------- Şimdilik Şartlar...