Arama sonuçlarınız

1. E

Selam Sunucumuzun Bir Usta Mimara İhtiyacı Var

2 TANE MİMAR ALIMI VAR DİSCORD ✢ee2#7718
  2. E

Selam Ben Eren Yetkili Arıyosan İçeri Kanka

İsmim Eren Yaş 13 Miç Var En Güzel Yaptığı Yetkiler Rehber Admin Mod Eskiden Çalıştığı Sunucular 7 aternos 3 batihost 3 keyubu Discord ee2#7718
  3. E

selam serverimize alım var alımlar altda

1 admin mod rerber alımımız var ip PreRegalCraft.aternos.me bas dc gel
  4. E

Selam ben Eren Serverımıza Rehber lazım Server SkyBlock

Sunucu 64ram Tek Alım Rehber!! ip 40.115.126.9 dc ERENden#1427
  5. E

Selam ben Eren Admin arıyosan içeri

Ben Eren Yaşım 19 İstediğim Yetki Admin 11 bati 4 keyubu Serverinde Admin Oldum hepsi Benden memnundu dc ERENden#1427
  6. E

Selam Admin Arıyosan İçeri

Ben Eren Yaş 20 Soy İsim Ateş İstediğim Yetki Admin 12 bati 4 keyubu serverinde admindim wgleri plleri tagları dc yi vb şeyleri ben yaptım ekliceksen dc ERENden#1427
  7. E

Serverinize Adminmi Lazım İçeri Bak istersen

Ben Eren 20 yaşındayım ama kimse inanmaz 4keyubu 10 bati sunucusunda admindim hepsi benden memnundu Komut Yardımı Pl Yardımı ve Dc ayarlarını yapabilirim dc ERENden#1427
  8. E

Selam Dostlar Ben Eren Mc serveri Açcaz ama önce Yetkili Lazım

Bize Yetkili lazım plci en önemlisi önce aternos açcaz sonra bati yada keyubu dc serverimiz https:// discord. gg/dPkkuz beni dc ERENden#1427
  9. E

Serverinize Adminmi arıyosun içer

ben eren yaşım 20 10 bati 5 keyubuda admin oldum hepsi benden memnundu dc eklamak için ERENden#1427
  10. E

selam ben eren serverinizde admin olmak istiyom

adminlik bilgim %95 dc ERENden#1427
  11. E

selam ben eren usta bir adminim

kendime adminlikte %94 veririm 10 bati sunucusunda admindim 3 keyubuda admindim hepsi benden memnundu dc ERENden#1427
  12. E

selam ben eren mc serverinizde yetkili olmak istiyom

İsmim Eren Yaş 20 Bilgim %95 istediğm yetki admin her türlü sunucuda yetkili olurum 6 senedir mc oynuyom dc ERENden#1427
  13. E

Mc serverimiz yarın açılcak ama 1 mimar 1admin 2mod 1 dc sorumlusu lazım

dc ERENden#1427 https:/ /**********/PFvVKa
  14. E

Selam ben eren mc serverlerinde yetki almak istiyom

dc ERENden#1427
  15. E

aşşa in öğren

Selam ben Eren ben ortağım Sametle batihost serveri açcaz korona olduğu için aternos açmak zorundaydık aternosu sevmediğimiz için dc invite serveri açmak zorunda kaldık korana biter bitmez keyubu yada batihost serveri açcaz dc ERENden#1427 orda çekilişde yapcaz ve yetkili arıyoz ERENden#1427
  16. E

selam ben eren usta mod ve rehberim dc aşşağıda

ERENden herkeze merhaba#1427 ERENden herkeze merhaba#1427
  17. E

Mc server leklamcı alımı var kesinlikle aternos değil pararı server

mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com mc.lexiusclan.com