Arama sonuçlarınız

1. Zeon

Play.Coleries.Com > Emek Skyblock ve OP Skyblock | Süreli Uçuş | Ada Gelişim Sıralaması | Gelişmiş Ada Market | Özel Eşyalar; Sandalye, Televizyon...

İnsan 16 Yaşının Düşüğünde Olunca Ne Oluyor Siyah İnsanlara Irkçılık Nasıl Yapılıyorsa Küçük Ama Zeki Kardeşlerimize De Aynısı Yapılmakta Bence Sizide Tutuklasınlar :/
  2. Zeon

REKLAM Aternos SelfNETWORK 1.8 - 1.8.9 Türk HUB Sunucusu [ATERNOS]

sizin free hostunuza ne demeli :) freemc den açılan
  3. Zeon

|Alara Desings|•••|Artık Sizlerle| ALIM VAR

ve tasarımları çalıntı ihbar etmekten başka çarem kalmadı umarım davayı kazanırım
  4. Zeon

evet kesinlikle eminim böyle tasarımlara iyi diyecek insan zaten gözü olmayan insandır
  5. Zeon

REKLAM Aternos SelfNETWORK 1.8 - 1.8.9 Türk HUB Sunucusu [ATERNOS]

berbat bir sunucu ve küfür edip banlıyorlar gitmeyin zaman kaybı
  6. Zeon

MC.TempestasNW.CF

yaw hocam yok yok olmuyor
  7. Zeon

MC.TempestasNW.CF

evet işte bilinmeyen host diyor
  8. Zeon

MC.TempestasNW.CF

ip yanlış
  9. Zeon

gençler minecraft sunucumuza alım vardır detaylar içeride

sunucuya play lı ip alıyorsanız bide konu tasarımı alsaydınız yani
  10. Zeon

alıntı ve iyi olmayan tasarımlarla ne kadar büyümeyi düşünüyorsunuz
  11. Zeon

Roleplay Sunucusu İçin Ekip Topluyoruz

efendim her sunucuya gelip yetkili şansı deneyip küfür edip çıkacaksan ne diye insanları kandırıyorsun
  12. Zeon

konu kilit

Nasıl Yani Siz Alt Tarafı Bir ConCon Sunucusu İçin Yanınıza 3 4 Haneli Bir Tag İçinmi Emir Veriyorsunuz
  13. Zeon

konu kilit

Neden bu kadar sert ve kesinlik bildiren bir şekilde konuşuyorsunuz sunucunuza yetkili mi alıyorsunuz emir kabul eyleğen yancımı?
  14. Zeon

servere ram verme

acaba 10g vermek kötümüdür faction için bu arada serverim durduk yerde kapanıyor ve lag anında oluyor gözlemlerim arayıcığıyla
  15. Zeon

Pluginer - Skripter - Ortak arayan içeri!

Plugin Veya Scripti Önceki Sunucularda Olan Bir Paketi Editleyerek Herhangi Bir Sunucuda Aşama Kaydedileceğini Düşünmemekteyim İyi Forumlar.
  16. Zeon

- RolieCraft - Yeniden Ekip Kuruyor İçeri bakmalısın

Efendim Ben Böyle Biliyorum Yanlışsa Düzeltin: Aternosa Plugin Aktarılmıyor Ve Aternosdanda Herhangi Bir Plugin Bilgisayarımıza Aktarılmıyor Yani Bir Sunucuyu Aternosdan Hazırlayıp Mapları Ordan Yapıp Gelipte Kendi Bilgisayarınıza Atıp Batihost Yada Keybu Paneline Yollayamassınız Eğer Bu...
  17. Zeon

Sunucunuz Var Bütceniz Yoksa Gel Yardım Edim.

internette olan pluginleri editleyip türkceleştirmeyi herkes yapar seni insanların seçmesi için + özelliğin neki?
  18. Zeon

Beyler Satış Platformu Açtım Paralı Plugin,Skript,İntro,Hile Koruması,Bot Koruması Satılır Yetkili alımı olcak

hiç üye yok kanıt yok bieşy yok ve her şey yeterince pahalı bence zaman kaybetmeyin
  19. Zeon

ETERNAL ROLEPLAY | 1.12.X | Ekiplerini Arıyor! | Yakında! |

Gayet Başarılı Ve Detaylı Bir Konu Minecraft Sunucularında Roleplay Sunucusu Açan Nadir Olur Umarım Başarılı Olur İyi Forumlar.
  20. Zeon

Gelişmiş Report Skripti tamamen ücretsiz!

bende böyle bir komut bulunamadı hatası alıyorum sebebi nedir?
  21. Zeon

Lucky Project | Türkiyenin En Ucuz Konu Tasarımı - Gif Bannerları | ŞİMDİ ÜCRETSİZ!

mesajınız için teşekkürler eleştirinizi dikkate alacağız
  22. Zeon

Lucky Project | Türkiyenin En Ucuz Konu Tasarımı - Gif Bannerları | ŞİMDİ ÜCRETSİZ!

efendim çoğu platforma 10 15 liraya satılan gif bannerlerın nerdeyse daha iyisini bedava vererek nasıl başarısız olup hizmet veremediğimizi sorabilirmiyim?
  23. Zeon

Plugin Paketi Arıyorum ! İçeri Bak

dur tamam şimdi değişti
  24. Zeon

kardeşim dc ismin Neon değilmi bana o isimle yazdılar ve forumdada dc ismini neon olarak vermişsin ?
  25. Zeon

bide sen dc engel açsana bi