Arama sonuçlarınız

1. asdfugasdlfhasqaweas

İmperial MC Skylock ORTAK / Mod alımı

Değerli Forum Üyeleri; İmperial MC Skyblock sunucumuza Moderatör,Ortak ve Rehber Aramaktayız. Moderatör Şartlarımız: Plugin bilgisi yüksek, tecrübeli arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz. Ortak Şartlarımız: Her ay değişken bir ücret talep etmekteyiz. Bu ücret aylık 500-1000 arası...
  2. asdfugasdlfhasqaweas

Ortak arıyorum.

XValue#0001 Kaliteli oyun deneyimini piyasaya sürmeye geliyoruz! Sunucumuz survival'dı fakat zararlı olduğumuz için ve yolunda gitmediği için skyblock 'a geçiş sağlayacağız. Saygılı, tecrübeli ve gerekli gereksinimleri karşılayan ekip arkadaşları arıyoruz. |ACİL| +Ortak ( Bütçe en az...
  3. asdfugasdlfhasqaweas

İmperial MC / 1.16.5 Survival & özel madenler, pack ve daha fazlası ! Tüm alımlar açık.

Çok başarılı yerlere geleceğimiz bi proje olacağını belirtmek isterim her türden alımlar vardır Özellikle rehber + ortak
  4. asdfugasdlfhasqaweas

İmperial MC / Özel yapım texture pack'li Survival ( ORTAK / BUİLDER / REHBER ) özel Madenler,Aletler Ve daha fazlası!

selamlar 1 hafta içerisinde açmayı planlıyoruz, eğer (mod,rehber,yt) vs. alımlara katılmak istersen discord adresimden yazman yeterlidir SemihBey#2022 Özellikle reklamlara destek vericek ortak arıyoruz! Bütçe min 150tl
  5. asdfugasdlfhasqaweas

Mc/Discord Moderatör veya rehber alan içeri.

mevcut yetkililik için sunucu arıyorsanız SemihBey#2022
  6. asdfugasdlfhasqaweas

#tekrargeliyoruz / Büyük projeyle sunucu açmayı planlıyoruz / Ortak / Admin / Moderator aranıyor. ( Eşi benzeri olmayan özel yapım (Survival)

Selamlar ben semih 6-7 yıldır sunucu açıyorum 3 ortağız şu an güzel bi projeyi netleştirmek ve piyasaya sürmek istiyoruz. maddi destekte bulunacak ortak aranıyor + Olarak Admin / Mod aranıyor ( maddi zorunlu değil, gerekli yardımları etsin yeterlidir ) + Rehber aranıyor ( orta seviye) + Yardımcı...
  7. asdfugasdlfhasqaweas

Hub Sunucumuza rehber ve moderator alımı açık! (14+ yaş sınır) Survival+OpSkyblock/ Tecrübeli adaylar aranır.

Detaylı konuşmak için discord adresim = SemihCengiz#0993 Play.MonarchNetwork.net - www.MonarchNetwork.net Saygılı, adaletli, komut bilgisi olan ve bi çok yeteneğiniz varsa başvurabilirsiniz. SemihCengiz#0993
  8. asdfugasdlfhasqaweas

Rehber ve moderator alımlarımız açıldı.

REHBER ! +15 yaş + Komut bilgisi + yeri geldiğinde ciddi ve sohbeti güzel / tecrübeli MODERATOR + 15 yaş +Plugin bilgisi + Tecrübe LÜTFEN DİSCORD ADRESİNİZİ YORUMLARA BIRAKIN! (İSTEK ATACAĞIM)
  9. asdfugasdlfhasqaweas

Plugin editleyen aranıyor!

DİSCORD ADRESİNİZİ ALTA BIRAKIN
  10. asdfugasdlfhasqaweas

Rehber alımları devam ediyor!

Survival sunucumuz için rehber arıyoruz yaş sınırı 15 bilgili ve tecrübesi olsa yeter detayli görüşme için discord adresim = SemihCengiz#0993
  11. asdfugasdlfhasqaweas

Bugün Acılacak Olan Sunucumuz İcin Yetkili Alımları

aynen görelim bakalım 13 yaşında paketmi yazcan
  12. asdfugasdlfhasqaweas

Konu silinsin:

İnşallah başarılı olursunuz .
  13. asdfugasdlfhasqaweas

Bugün Acılacak Olan Sunucumuz İcin Yetkili Alımları

Zaten öyle arkadaşlar tecrübesiz işe kalkıyorlar, sadece bunlar için demiyorum genelde öyle bişeyi yapacaksan düzgün öğrenip yapacaksın.
  14. asdfugasdlfhasqaweas

MonarchNetwork yetkili ekibi aranıyor / Rehber, Moderator

Discord'umu bırakıyorum detaylı dm' üzerinden konuşalım SemihCengiz#0993 Play.MonarchNetwork.net / www.MonarchNetwork.net
  15. asdfugasdlfhasqaweas

(Acil Aranıyor) Monarch Network / Ekip arkadaşlarını arıyor..

iyi günler, para gerektiren yetkili alımı yönetici.