Arama sonuçlarınız

1. C

NANO FOX çok yakında...

Nano Fox adlı sunucumuz daha önce yetkili alımları için daha önce forum açmıştık şu an açmak için herşeyimiz hazır tek eksiğimiz sizlersiniz. Birkaç yetkililerimiz eksik olarak sizleri bekliyoruz. > Sunucumuzda olan oyunlar > Faction > OP-Skyblock > Discord sunucumuza gelerek daha fazla bilgi...
  2. C

PRANYUM NETWORK | Yetkili Alımları |

İstek gönderildi
  3. C

kardeşim ark istekelrine kapalısın ben discord adımı değiştirip yazıyım snede at istek bana
  4. C

Pranyum Network yetkili alımları Sunucumuzun açılmamasının sebebi yetkili ekibimizin toplanmamış olmasıdır. Yetkili ekibimiz ne kadar kısa sürede toplanabilirse. Sunucumuz o kadar kısa sürede açılacaktır. Sunucu Bilgisi : Ram : 24 Gb Slot : sınırsız Aktif alım kategorileri Moderatör alımları...
  5. C

Acil içeri bak ama çok acil

İlk gelene builder ilerde diğer alımlarımız da olacaktır sadece builder şuanda.
  6. C

Off alımlar da bitmiş deme içeri bak!

https://discord . gg/95VBUQy boşlukları sil! Ve daha sonrasında ise ilk gelenlere :) ^^^^^^^^^^^ | | | | | | | | | Sende elinden geldiğince hızlı ol ve yetkiyi kap unutma her...
  7. C

Dünyanın En İyi 7/24 Açık +30 Oyuncu Olan Server Oynamak İstermisin

WhiteList Eklermisiniz konuşmam gerek SaitEfeYlmaz Oyun nick i
  8. C

Acil pluginer ilk girene ama yarı uzman lütfen

Lütfen elinden geldiğince aktif olan kişiler yazsınlar. Teşekkürler
  9. C

Acil pluginer ilk girene ama yarı uzman lütfen

İlk girene pluginer veriyorum alımlarımız da vardır. Acil olarak pluginer ve mimar aranıyor. İlk girenlere (pluginer ve mimar) ama bilgili olması lazım. EarthNetworkCraft.aternos.me Sunucu kapalı olabilir Doscord adresim: SaitStrqfee#7201
  10. C

Profesyonel Server NizeNW

Başvuru Formu :) İstediğin Yetki : Mod İsmin : Sait Efe Soyismin: Yılmaz Kaç Yıldır Tecrübelisin : Minecraft'ta 8 yetkililikle 7 yıldır komut bilgim %100 Hangi Sunucularda Çalıştın : Bazen büyük bazen profesyonel bazen kendi Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun : 8 Neden Biz : Profesyonel...
  11. C

Paralı Server Alımı { Çabuk İçeri Girr !! } ----Rabisu

Whitelist kapatirmisiniz ya da SaitEfeYlmaz bu nick i de ekleyin
  12. C

Minecraft HUB Sunucumuza Alım Vardır! | Herkezi Bekleriz.

Adın : Sait Efe Soyadın : Yılmaz Neden Biz? : Serverinizi baya büyütmek ve güzelleştirmek istiyorsunuz galiba yazdıklarınızdan bunlar anlaşılıyor. Ve bende size bu yolda gayretli bir şekilde yardım etmek isterim Hangi Yetkiyi Almak İstiyorsun : Admin Sunucumuza Katkıların Ne Olacak? : Elimden...
  13. C

Alım'ı olan bir sunucu mu arıyorsunuz ? O zaman ne duruyorsun hemen içeri gir ve bak

40.69.219.25 koş alımlar bitmeden sende gel. Ayrıca 3 tane Vip çekilişi bile var . Ee hadi ne duruyorsun koşsana sunucuya hemen gel. 40.69.219.25 40.69.219.25
  14. C

2 ortak aranıyor yeni sunucu için ama sadece 2 kişi ilk yazanlara Discord zorunlu

Sunucu şu an açıktır girebilirsiniz. Teşekkürler
  15. C

2 ortak aranıyor yeni sunucu için ama sadece 2 kişi ilk yazanlara Discord zorunlu

Sunucumuz kısa bir bakıma alınmıştır. Az sonra tekrar giriş yapınız. eğer Can't connect to server diyorsa bakımdan dolayıdır. Anlayışınız için teşekkürler
  16. C

Değerli forum gamer kullanıcıları özür dileyerek belirtmek isterim ki. Bu sunucu kapanmıştır maalesef. Ama yaklaşık 1-2 güne kendi serverimi açmayıı düşünüyorum. Ayrıca benimle beraber discord sunucusunda invite yapacak 2 ortak arıyorum bu sayede. VDS leri yani GB ları birleştirerek sizlere daha...
  17. C

Koş koş

Koş Olay.LordCraftTR.com +35 tr X20 ya da X15 evebt alimslr da olacak çekiliş bile var koş koş Play.LordCraftTR.com Play.LordCraftTR.com Play.LordCraftTR.com
  18. C

TECRÜBELİ Pluginer,Admin,Mod YADA Rehber Arıyorsan İçeri Bak!!

▅ ▆ ▇ █ ı █ ▇ ▆ ▅
  19. C

Aternos Server Hub sunucusu Alımlar Aktif

----------------Admin From---------------- Adın: Sait Efe Oyundaki adın: SaitEfeYlmaz Yaşın: 13 Adminin görevi: Serverle ince ayrıntılarla ilgilenmek oyuncularla ilgilenmek vb. Neden bu sunucuda görevli olmak istiyorsun: Başka sunucularda görevli oldun mu ?: Evet hemde her yetkide İnasnlar...
  20. C

TECRÜBELİ Pluginer,Admin,Mod YADA Rehber Arıyorsan İçeri Bak!!

Ben DC den arkadaşlik isteği attim