Arama sonuçlarınız

1. HusoDemoHD

Mc.SeliusNetwork.pw - OPSKYBLOCK - FACTION - SURVIVAL - 1.8x/1.14x - Efsane daha yeni başlıyor!

2. HusoDemoHD

Selius Network ile efsane bir eğlenceye var mısın? - OpSkyBlock bu sunucuda oynanır!

Kopyalanabilir ip adresi: mc.SeliusNetwork.pw
  3. HusoDemoHD

[ Selius Network ] - [ Efsane daha yeni başlıyor! ] - [ 1.8 - 1.12 - OpSkyBlock ]

Kopyalanabilir ip adresi: Oyna.SeliusNetwork.Com
  4. HusoDemoHD

Yardım Renkli Tag Yapımı

çok teşekkür ederim deneyeceğim.
  5. HusoDemoHD

Yardım Renkli Tag Yapımı

Sunucumda Group Manager Plugini Kullanıyorum Fakat Renkli Tag Yapamıyorum &u kodunu denedim ama sadece sanırım o hologramlarda oluyor :D Sürekli Renk Değiştiren Tag Nasıl Yapabilirim? Birde Name Tag Edit' de Nasıl Yapabilirim? (Yapmak İstediğim şey craftrise deki RVIP)
  6. HusoDemoHD

Play.KnightGamers.ML | <OpSkyBlock> <Factions> <SkyWars> |

Play.KnightGamers.ML | <OpSkyBlock> <Factions> <SkyWars> |
  7. HusoDemoHD

Yardım Sunucuya Her Girişimde Envanter Sıfırlanıyor

PlayerReset Adlı Eklentiyi Sildim Ve Essentials'in En Yeni Sürümünü Yükledim Ve Oldu Teşekkürler.
  8. HusoDemoHD

Yardım Sunucuya Her Girişimde Envanter Sıfırlanıyor

Hub Sunucum Var Bunların İçinde SkyBlock, SkyWars, Faction Var Fakat Faction Hariç Diğer Sunucularda Yaşamıyorum Yani Kısacası, Faction Sunucuma Girdiğimde Envanterde Hep Aynı Şeyler Geliyor, Eski İtemler Gidiyor Bunu Nasıl Çözebilirim?
  9. HusoDemoHD

En Efsane Hub Sunucusu! (Aternos Değil)

10. HusoDemoHD

Sure Skriptine Sure Eklemek

Tamam Buldum Teşekkürler
  11. HusoDemoHD

Sure Skriptine Sure Eklemek

Sunucumda Bir Skript Kullanıyorum bu /sure skript /sure top fln var fakat oyuncuya /sureekle 10 (oyuncu) yazarak süre eklemek istiyorum Şimdiden Teşekkürler. SKRİPT: https://www.dosyaupload.com/bqLa
  12. HusoDemoHD

Efsane Bugün Doğdu!!! KnightGamers Network Yeniden Hizmetinizde! Dev Event + Çekiliş!

Play.KnightGamers.ML
  13. HusoDemoHD

KnightGamers Yeniden Yükseliyor! DEV ALIM!!!

Yeni Açılmış Olan KnightGamersNW Adlı Sunucumuzdaki tüm yetkilileri çıkarıdık ve yeniden alım yapyıoruz. SIKI YÖNETİM! KnightGamersNW.Aternos.Me
  14. HusoDemoHD

UltraOpSkyBlock Kalitesi Arıyorsan Tıkla

knightgamersnw.aternos.me aternos diyip geçme. efasane sunucu
  15. HusoDemoHD

Yılların Efsanesi! StarGame!

16. HusoDemoHD

CraftAlgos Alımlarıyla Sizlerle!

1 Hafta Önce Açtığım Minecraft Sunucusunun Tutması Dileğiyle.. Millet Aternostan hiç uğraşmadan sunucu açıyor tutuyor, bizim sunucuda her şey yapılı sadece siz eksiksiniz.! Unutma, Sen Yokken Bir Kişi Eksiğiz.. IP: CraftAlgosTR.Aternos.Me Sürüm: 1.8 Discord Kod: TNpwpVP
  17. HusoDemoHD

Craft Algos TR Alımlarıyla Sizlerle!

2 Gün Önce Açtığım Minecraft Sunucusunun Tutması Dileğiyle.. Millet Aternostan hiç uğraşmadan sunucu açıyor tutuyor, bizim sunucuda her şey yapılı sadece siz eksiksiniz.! Unutma, Sen Yokken Bir Kişi Eksiğiz.. IP: CraftAlgosTR.Aternos.Me Sürüm: 1.8 Discord Kod: TNpwpVP
  18. HusoDemoHD

Has OpSkyBlock Deneyimine Var Mısın? O Zaman Bak İçeri! Alım Mevcut!

Kurucu Hariç Tüm Alımlar Mevcut!! IP: CraftAlgosTR.Aternos.Me