Arama sonuçlarınız

1. C

YouTube banner Youtube profil foroğrafı Minecraft skin.

.
  2. C

İstek Plugin istek.

Merhaba, sizlerden bir plugin isteyecektim aradım bulamadımda konrtol plugin yani şöyle anlatayım sunucu'ya girdiğinizde havada elinizde bir tablo var o sayıları girmeniz gerekiyor sonra kontrol tamamlandı diyor bence bilenler zaten anlamıştır anlamayanlar yazabilir.
  3. C

Christy Network yetkili alımı geri dönüyoruz!

Merhaba, ben Christy bu konuyu neden açtım derseniz size Christy Network sunucumuzun resmi discord'unun linkini vereceğim https://*/YXCvuA neden discord adresini veriyorum derseniz yetkili alımları başladı isteyenler şimdiden yerini alsın derim iyi günler dilerim... (discord adresinde * yazan...
  4. C

TPS Düşüklüğü Yardım Edin.

Merhaba, ben christy network sucusunun sahibiyim sunucumu ilk kurduğumda tps 20.00 19.80 sabitti inmiyordu aşşa daha 15 20 online vardık 0 lag vardı bir kaç günde tps 2 ye bile indi delirmek üzereydim oyuncuların bazıları bıraktı bile sunucuyu bende kapatacaktım ama emekler vardı hem oyuncuların...
  5. C

Efsane OP Faction sunucusu! yakında OP SkyBlock

Merhaba, ben Christy Network sunucusunun sahibiyim size sunucumuz hakkında bilgi vereyim ilk önce sunucumuz başlıkta yazdığı gibi yarıop faction sunucusu bizim diğer sunuculardan farkımızı anlatayım bizim farkımızın bir tanesi sunucumuzda kendimize özel pluginlerimiz kendimize özel pluginler ile...