Arama sonuçlarınız

1. PlueTaHa

PlueTaha CS:GO Kanalı

Yeni Video
  2. PlueTaHa

Yeni video
  3. PlueTaHa

Tüm videolara burdan erişebilirsiniz; https://www.youtube.com/channel/UCGvRlK_ME0_JrTn4X90j2Rg/videos Önerilere açığım
  4. PlueTaHa

[ MC.MINELORIA.NET ] | Survival [1.8x] | Çiftçi | Özel Eşyalar | Oto Piston | Süreli Claim | Gelişmiş Spawner | Lonca | Düello | FPS KOMUTU

Kendi claimimden tabii ki ben sorumluyum fakat bu claim dışı bir yer basemin etrafı bundan ben sorumlu olamam griefinge girer ve bunun serbest olduğu bir sunucuda kimse oynamak istemez üstelik baseyi bu hale getirende bir rehber :D
  5. PlueTaHa

[ MC.MINELORIA.NET ] | Survival [1.8x] | Çiftçi | Özel Eşyalar | Oto Piston | Süreli Claim | Gelişmiş Spawner | Lonca | Düello | FPS KOMUTU

Rehberin claim griefing yaptığı sunucu mu ? 'Top kek' dediğim için mute mi yemek istiyorsun ? Gelebilirsin. Rehberin bacıma sövmesi mi ? Oda burada SS'leri attığım halde işlem yapılmaması mı ? Oda burada Rehberin oyuncuları oyuna sürüklemek yerine soğutmak istemesi mi ? Oda burada Kısacası...
  6. PlueTaHa

Chatting Kingdom Discord Yetkili Alımları

Merhabalar, ben PlueTaha 7600 üyeye sahip olan sunucumuz için sohbet ve ses odalarıyla ilgilenebilecek ilgili ve davet yapabilen ekip arkadaşları arıyoruz. İletişim ve başvuru formu için PlueTaHa#7076 yazabilirsiniz.
  7. PlueTaHa

npm modül yüklemiyor

PowerShell'de "npm -g --add-python-to-path install windows-build-tools node-gyp" komutunu çalıştırıyoruz. Ve node_modules silip tekrar deneyebilirsiniz.
  8. PlueTaHa

npm modül yüklemiyor

Build tools kurdunuz mu kurmadı iseniz kurun VDS kaynaklı olabilir eskiden benim botumda böyle oluyordu neredeyse 2 gün uğraşıp bir şekilde çözmüştüm ama çözümünü hatırlamıyorum.
  9. PlueTaHa

Discordda Satabileceğin Ürünler

Ben sadece forum üyelerinin fikirlerini merak ettim kendim satmak için açmadım konuyu :D
  10. PlueTaHa

AnadoluHost TR Lokasyon NVME SSDli-Ryzen 9 5900x/3900x Minecraft Paketleri&Otomatik Teslim | DDOS Koruması-konu tasarımı-webscipt-eklenti paketi

Sade ve güzel bir konu tasarımı olmuş ayrıca konunuzda çok güzel vds ihtiyacım olursa geleceğim beni unutmayın :D
  11. PlueTaHa

Ucuz ve güvenilir e-pin nerden alınır?

İtemsatış - Bynogame - Oyunalışveriş - Gamepazarı satış yaptığım sitelerden bazıları bunları önerebilirim eğer ki hala almadı isen ^
  12. PlueTaHa

Yardım CS GO maça girerken oyundan atma hatası

Belki sunucularda bir sorun çıkmıştır, sorun düzeldi mi ?
  13. PlueTaHa

Ney ?

Ney ?
  14. PlueTaHa

npm modül yüklemiyor

Merhaba, hangi modülü yüklemeye çalışıyorsun ? discord.js mi yoksa quick.db mi
  15. PlueTaHa

Onları dahada detaylı olarak açıklar mısın acaba
  16. PlueTaHa

Discordda Satabileceğin Ürünler Nelerdir ?
  17. PlueTaHa

Dizi Dizi / Film Öneri

The Walking Dead izleyebilirsin
  18. PlueTaHa

TBot - Discord Radyo Botu

şu an için düşünmüyoruz :(
  19. PlueTaHa

Malesef, evet
  20. PlueTaHa

Sağolun
  21. PlueTaHa

Burası neresi ?:D

Burası neresi ?:D
  22. PlueTaHa

Botun "Yasa Dışı" kullanıldığı söyleniyor.