Arama sonuçlarınız

1. BerkeSMR

Death Notice Gaming Açıldı - Faction Emek Server. - Herkese ALTINVIP - Alım var.

Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim :)
  2. BerkeSMR

Companions Plugin Rehber

Anlatımına hastayım :P
  3. BerkeSMR

Yönetim Ekibime Bilgili Arkadaş Arıyorum!

Merhabalar iyi forumlar; Eski nesil faction 1.8 emek serverim var şuanda server yeni açıldı sayılır. Pluginer işi iyi bilen ekip arkadaşı arıyorum yorum kısmında kendinizi tanıtabilirsiniz size ulaşırım Death Notice Gaming Açıldı - Faction Emek Server. - İlk Güne Özel Herkese AltınVIP -...
  4. BerkeSMR

Death Notice Gaming Açıldı - Faction Emek Server. - Herkese ALTINVIP - Alım var.

IP: deathnoticegaming.batihost.net 185.9.157.83 IP: deathnoticegaming.batihost.net 185.9.157.83
  5. BerkeSMR

Çok teşekkür ederim hocam. Güzel lafların için çok saol :)
  6. BerkeSMR

Onaylı Tanıtım Minecraft AntiBot Plugini - Gelişmiş ve Etkili XProtect Plugini

Güzel parası var ama server sağlığı için gerekli
  7. BerkeSMR

IP: deathnoticegaming.batihost.net 185.9.157.83 IP: deathnoticegaming.batihost.net 185.9.157.83 https://**********/hCk3q2u Amacımız ---------------------------------------------------------------- Benim ve ekip arkadaşlarım hiçbir şekilde oyuncunun halinden anlamayan insanlar değildir...
  8. BerkeSMR

Minefight Tactics Plugin

Gayet güzel
  9. BerkeSMR

DivineDrop Plugin

Muhteşem :)
  10. BerkeSMR

Mesaj Kontrol edebilirmisiniz reklam alıcaktımda

Mesaj Kontrol edebilirmisiniz reklam alıcaktımda
  11. BerkeSMR

Yardım Karanlıkta moblar doğmuyor

Barışcıl olarak değişmiştir server
  12. BerkeSMR

Yardım Event XP Yağdırma sorunu!

Herkese iyi günler iyi forumlar, Herkesin bildiği üzere /warp event'de event yapıyoruz tüm blockları havadan sorunsuz yağdırabiliyoruz. Fakat experience Yani EXP Yağdırılmıyor havadan sorunun çözümünü bilen varmı? Let It Rain
  13. BerkeSMR

Yardım savagefactions koca yazıları kaldırma

claimlerde gezerken ekrana sürekli yazılar geliyor kocaman nereden kapancaını bulamadım eklenti savagefactions
  14. BerkeSMR

Yardım SavageFactions Fly Sorunu

SavageFactions Klan plugininde tüm klan yetkilileri fly açabiliyor nasıl önleriz?
  15. BerkeSMR

Yardım Minecraft Faction Server YARDIM

Herkese günaydın arkadaşlar ;) Dün akşam başıma gelen bir sıkıntı var serverin faction plugin dosyasını değiştirdim oyuna girdim ve tüm warplar spawn her şey bir anda gitti. Bende aldırış etmedim dosyaları silip elimde olan yedek klasöründeki dosyaları makineye aktardım ve çalıştırdım fakat...
  16. BerkeSMR

Yardım Minecraft Faction Server - Yardım her şey Gitti

Reis destek olmak istersen panel verebilirim hiç sıkıntı değil yeterki yaptığım spawn ve warplar geri gelsin
  17. BerkeSMR

Aynen öyle elimdeki diğer yedeklerle de denedim ama açtığımda yaptığım hiçbir şey yerinde değil veya yok Yani dediğim gibi çalışır durumdaki yedekleri denediğim halde server eskisi gibi değil
  18. BerkeSMR

Reis birden fazla yedek vardı hepsini denedim aynı sonuç sanki birisi geldi warpları sildi spawn falan yok