Arama sonuçlarınız

1. T

İçeri bak dostum :)

Selam Dostum, HUB Sunucumuzun hazırlıklarında sonlara doğru geldik. Artık bugları, hataları, fikirlerini ve tavsiyelerini söyleyebilecek Kapalı Beta Tester'lara ihtiyacımjız var. Eğer sen de bu büyük projemizin ilklerinden olup bize yardımcı olmak istersen oyun içi ''Beta Tester'' tagı ve...
  2. T

Yabancı ve Yerli sunuculardan tecrübeli birine tekliflerinizi bekliyorum

Başlıktan da gördüğünüz üzere bayağı yerli ve yabancı sunucu ekiplerinde yer aldım. Bundan dolayı tecrübem gayet yüksek. Plugin hakkında, ufak çaplı buildler hakkında, moderasyon hakkında, ek olarak da Discord sunucu yapımında/yönetiminde yüksek bilgiye sahibim. Eğer ihtiyacınız olursa Discord...
  3. T

Yabancı ve Yerli Sunuculardan tecrübeli

Başlıktan da gördüğünüz üzere bayağı yerli ve yabancı sunucu ekiplerinde yer aldım. Bundan dolayı tecrübem gayet yüksek. Plugin hakkında, ufak çaplı buildler hakkında, moderasyon hakkında, ek olarak da Discord sunucu yapımında/yönetiminde yüksek bilgiye sahibim. Eğer ihtiyacınız olursa Discord...
  4. T

Yabancı ve yerli sunucularda görev almış biri

Ben Selim. Yaşım 15. Genellikle yabancı (Alman) sunucularda yetkili oldum. Admin olduğum, moderatör olduğum, rehber olduğum ara sıra pluginlere ve map'lere yardım ettiğim sunucular var (Yabancı ve Türk beraber). Tecrübem ve bilgim gayet yüksek. Eğer sunucunuzda yardıma ihtiyaç duyacak olursanız...
  5. T

Okenaus.batihost.net Yetkili Alımları Vardır içeri bak

Map hazır o yüzden "Mimar" ihtiyacımız yüksek şu an map yapacak mimarları bekliyoruz. Cümlede bir düşüklük yok mu? Map hazırsa nasıl map yapacak mimar arıyorsunuz?
  6. T

Builder/Mimar alımı

Sunucumuz için usta Builder ve Mimarlar arıyoruz. Aşağıdaki DC'den bana ulaşabilirseniz sizi bir ücretsiz sunucuya çağırıp orda deneyeceğiz (Normal sunucu ücretsiz değildir!) DC: ₴₵₳ⱠɆ₮₮₳#3993
  7. T

HurryNW.aternos.me 1 hafta sonra batihostta açıklamayı oku

bir discord adresi koysadınız en azından iletşime geçebilirdik. Ben kendiminkini bırakıyım: ₴₵₳ⱠɆ₮₮₳#3993
  8. T

| Class Network Sunucu Yetkili Alımları | Not: Konuyu okuyup anlamadan gelmeyiniz! |

bu dediklerine sende inanmıyorsun. Boşuna uğraşma DİLENCİ. Daha da yazıp senin EKSİ seviyene düşmeyeceğim. Sen ister kaya ol, ister dağ. Benim senin gibi hırsım yoktur. DAĞCI BAŞI. Seni artık kale almayacağım. Seni ayarlarımı değiştirip YOK SAYDIM!
  9. T

| Class Network Sunucu Yetkili Alımları | Not: Konuyu okuyup anlamadan gelmeyiniz! |

ayağımı yalamalarına gerek yok. Ayağımın altını bir kere öpmeleri kafi :) Senide unutmadık Ethernal. HER sunucuya girip yetki DİLENENİ unutmak mümkün değil sonuçta. O yüzden sen bence bana cevap yazma
  10. T

Yabancı ve yerli sunucularda görev almış birisi

görev seçmem. Forumda da belirttim. Yardıma ihtiyaç duyarsanız diye. Fark etmez. Çok istiyorsan Admin diyelim
  11. T

Yabancı ve yerli sunucularda görev almış birisi

Ben Selim. Yaşım 15. Genellikle yabancı (Alman) sunucularda yetkili oldum. Admin olduğum, moderatör olduğum, rehber olduğum ara sıra pluginlere ve map'lere yardım ettiğim sunucular var (Yabancı ve Türk beraber). Tecrübem ve bilgim gayet yüksek. Eğer sunucunuzda yardıma ihtiyaç duyacak olursanız...
  12. T

güzel bir form. Lakin ücretsiz sunucu olduğundan ve belirli bir süre sonra kapandığından dolayı gelemeyeceğim. Zaten ücretsiz sunucular çoğunlukla bir şeyleri test etmek için var. Az bir mebla da ramları bulunuyor. Ama ücretli bir sunucuya geçtiğinde beni bulursan yardımcı olabilirim. Tecrübem...
  13. T

Tales of Aistria [MMORPG] - Mimar Alımı

*Kullanıcı Adı: Scaletta99 *Herhangi bir yapına ait resim: Discord'dan atabilirim. (Eğer bulabilirsem :)) *Discord(Yoksa ulaşabileceğimiz herhangi bir adres): ₴₵₳ⱠɆ₮₮₳#3993 (Doğru olmalı ama eğer yanlış olursa [email protected]'dan da aynı zamanda ulaşabilirsiniz.)
  14. T

Kendine Güvenen Prof Builder Lar Gelsin !-QuantumCraft Yakındaaa ;)

WE yetkisi olmayan Builder olabilir mi? Orta büyüklükte arena istiyorsun, acil diyorsun o kadar yeri elle mi döşeyeceğim? Ve ayrıca sıkıntı benim internette değil senin WorldGuard'ında. 2 blok öteye kurupta, diğer tarafa niye koyamıyorum. Dediğim gibi komutlarla alakan SIFIR. WorldGuardı bile...
  15. T

Kendine Güvenen Prof Builder Lar Gelsin !-QuantumCraft Yakındaaa ;)

arkadaşlar bu çocuğa kanmayın. Adam kurucuyum diyor bir komut dahi bilmiyor. Yapılacak yapı acil diyor, sonra ben çıkıyorum sende çık diyor. WE ver diyorum hangi sunucu buildere WE veriyor diyor. Yani bu kadar alakasız, bilgisiz, cahil bir çocuk "kurucu" olamaz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum bu...
  16. T

REKLAM Aternos Hub Server Alımları Aktif!

kimsenin aternos geleceğini zannetmiyorum
  17. T

Deneyimli bir yetkili arıyorsan tam yerindesin ;)

Şimdiye kadar yabancı sunucularda Adminlik ve Moderatörlük yaptım. Türk sunucularda aynı şekilde Adminlik ve Moderatörlük yaptım. Plugin bilgim yüksek. Özellikle LuckPerms, WorldEdit gibi çok bilinen pluginlerde. Aynı şekilde yetkili olduğum sunucularda Discord Moderatörlüğü de yaptım. Eğer yeni...
  18. T

Ekip Kuracağım Katılmak İster misiniz ? Pluginer/Builder/Admin/Forum Reklam bilgili kişi

çeşitli sunucularda admin, moderatör olmuşluğum var. Plugin bilgim var eğer pluginer arıyorsan. Senin dc ni bulamadım. Benimki Scaletta99#3993 İstersen ekle, konuşalım.
  19. T

Sunucu Yetki Alımları SancakNetworkTRG (TAM BİR AYDA YAPDIM ) (her şey BİTTİ) (Alım var sadece)

bende az önce girmek istedim. Aternos olduğundan dolayı kimse olmadığında kendi kendine kapanıyor. Zaten bende önermem aternosdan olan bir sunucuda oynamayı
  20. T

KAPANDI

KAPANDI