Arama sonuçlarınız

1. T

İçeri bak dostum :)

Selam Dostum, HUB Sunucumuzun hazırlıklarında sonlara doğru geldik. Artık bugları, hataları, fikirlerini ve tavsiyelerini söyleyebilecek Kapalı Beta Tester'lara ihtiyacımjız var. Eğer sen de bu büyük projemizin ilklerinden olup bize yardımcı olmak istersen oyun içi ''Beta Tester'' tagı ve...
  2. T

Yabancı ve Yerli sunuculardan tecrübeli birine tekliflerinizi bekliyorum

Başlıktan da gördüğünüz üzere bayağı yerli ve yabancı sunucu ekiplerinde yer aldım. Bundan dolayı tecrübem gayet yüksek. Plugin hakkında, ufak çaplı buildler hakkında, moderasyon hakkında, ek olarak da Discord sunucu yapımında/yönetiminde yüksek bilgiye sahibim. Eğer ihtiyacınız olursa Discord...
  3. T

Yabancı ve Yerli Sunuculardan tecrübeli

Başlıktan da gördüğünüz üzere bayağı yerli ve yabancı sunucu ekiplerinde yer aldım. Bundan dolayı tecrübem gayet yüksek. Plugin hakkında, ufak çaplı buildler hakkında, moderasyon hakkında, ek olarak da Discord sunucu yapımında/yönetiminde yüksek bilgiye sahibim. Eğer ihtiyacınız olursa Discord...
  4. T

Yabancı ve yerli sunucularda görev almış biri

Ben Selim. Yaşım 15. Genellikle yabancı (Alman) sunucularda yetkili oldum. Admin olduğum, moderatör olduğum, rehber olduğum ara sıra pluginlere ve map'lere yardım ettiğim sunucular var (Yabancı ve Türk beraber). Tecrübem ve bilgim gayet yüksek. Eğer sunucunuzda yardıma ihtiyaç duyacak olursanız...
  5. T

Builder/Mimar alımı

Sunucumuz için usta Builder ve Mimarlar arıyoruz. Aşağıdaki DC'den bana ulaşabilirseniz sizi bir ücretsiz sunucuya çağırıp orda deneyeceğiz (Normal sunucu ücretsiz değildir!) DC: ₴₵₳ⱠɆ₮₮₳#3993
  6. T

Yabancı ve yerli sunucularda görev almış birisi

Ben Selim. Yaşım 15. Genellikle yabancı (Alman) sunucularda yetkili oldum. Admin olduğum, moderatör olduğum, rehber olduğum ara sıra pluginlere ve map'lere yardım ettiğim sunucular var (Yabancı ve Türk beraber). Tecrübem ve bilgim gayet yüksek. Eğer sunucunuzda yardıma ihtiyaç duyacak olursanız...
  7. T

Deneyimli bir yetkili arıyorsan tam yerindesin ;)

Şimdiye kadar yabancı sunucularda Adminlik ve Moderatörlük yaptım. Türk sunucularda aynı şekilde Adminlik ve Moderatörlük yaptım. Plugin bilgim yüksek. Özellikle LuckPerms, WorldEdit gibi çok bilinen pluginlerde. Aynı şekilde yetkili olduğum sunucularda Discord Moderatörlüğü de yaptım. Eğer yeni...
  8. T

KAPANDI

KAPANDI