Arama sonuçlarınız

1. K

youtube yetkili alım

YouTube kanalım var discord da yetkilimiz az olmak istiyorsan Kaan#7988 den ulaşabilrisin alınacak yetkiller 1 adet moderator 3 adet yardımcı
  2. K

MCTürk Yetkii Alımları

ben kaan bir sürü sunucuda yetkili oldum tecrübem var Kaan#7988 den ulaşabilrisin dc den
  3. K

avsanetwork.play.tc Serverde Yetkili Alımları Devam etmektedir

merhaba ben kaan bir sürü sunucuda yetkili oldum Kaan#7988 dc den ulaşabilirisn
  4. K

Alım varr !!!!

merhaba mod olabilir myim Kaan#7988 dc adersimden ulaşablirsiniz
  5. K

FACTİON sunucusu için alım! admin-moderator-mimar

merhaba admin olabilirmyim Kaan#7988 den ulaşabilrisn
  6. K

En Kaliteli EmekSkyblockta Admin olmak Ister misin ? Istersen IP:Play.LunixNW.net

merhaba admin olmak istiyorum Kaan#7988 den ulaşabilrisn dc aderesim
  7. K

MCTUrk Yetkili Alimlari

merhaba mod olabilir miyim bir sürü sunucuda yetkili oldum aktifim bilgililiyim Kaan#7988 dc aderesimden ulaşabilirsiniz
  8. K

NKNW Hub Sunucu - Builder, Admin vs. Alım

Istediğiniz Yetki: Admin veya Mod İsim ?: Kaan Erdoğan Yaş ?:15 Ne zamandır minecraft oynuyorsun ?:4 yıldır Kaç sunucuda istediğin yetkiden oldun ?:6 Hiç sunucu kurdun mu ?:evet Pluginlerden anlıyor musun ? (PLUGIN, MINECRAFT KOMUTLARI VS.): Skript yazabiliyor musun ?: evt Günlük minecraft...
  9. K

Razdor Network Yetkili Alımı | REHBER | MOD | SCRİPTER | BUİLDER |

Merhaba mod olmak istiyorum aktifim bir sürü sunucuda yetkili oldum ark istek yolladım kabul ederseniz sevinirim
  10. K

Ragevas Network | Yetkili Alımları Aktif *

Kaan#7988 den ulaşabilirisiniz mod olmak istiyorum her şey tam yaş sınırı tam
  11. K

Minecraft Hub Serverime Mimar,Moderatör,Rehber Vs. Arıyorum.!

İsim/Soyisim: kaan erdoğan Yaş: 15 Daha Önce Böyle Bir İş Yaptınız mı ? : evet Hangi Bölüme Adaysınız ? : admin veya mod Kaan#7988 den ulaşabilrisinz [sana attım istek]
  12. K

Beyler Acil Ekip Lazım Pl Mimar Mod Admin Rehber Lazım Kendine Güveniyorsan İçeri Gel Acil Yardımınıza İhtiyacımız Var

Kaan#7988 den ulaşabilirsiniz admin veya mod olmak isterim tecrübeliyim bür sürü sunucuda yetkili oldum aktifim
  13. K

Nerianetwork.batihost.net Yetkililerini Brkliyo

merhaba beni admin veya mod olarak alır mısınız bir sürü sunucuda yetkili oldum tecrübeliyim
  14. K

SentinalSky Alımda koş gel al yetkini!

alım varsa admin veya moderator olarak alabilirsinz Kaan#7988 dc adresim ulaşabilrisini<
  15. K

yetkili alım

ben kaan bir sürü sunucuda yetkili oldum moderator,admin alımı varsa bana dc den ulaşabilirsiniz Kaan#7988
  16. K

Efsanevi Server Olan SancakNetwork'de alımlar başladı aternos diye bakma hiç kapanmıyor server içeri gel alımların hepsi aktif

merhaba ben kaan beni admin olarak alırsanız sevinirim bir sürü tecrübem var bür sürü sunucuda yetkili oldum Kaan#7988 dc den ulaşabilrisiniz
  17. K

Ekip Kuracağım Katılmak İster misiniz ? Pluginer/Builder/Admin/Forum Reklam bilgili kişi

merhaba ben kaan bir sürü sunucuda yetkili oldum tecrübem var bana ulaşabilirsin alıcaksan Kaan#7988 dc den ulaşabilrisin