Arama sonuçlarınız

1. MelihBey39

| KazmaCraft | Sade Ve Gelişmiş | Emek | Faction Server | Kazmacraft.batihost.net | Sende Bize Katıl |

viphammaddeyi paylaşmadım ki :) o oyuncuların en son rütbesi ore birde onlar block değil ama tavsiyelerin için teşekkür ederim :D
  2. MelihBey39

| KazmaCraft | Sade Ve Gelişmiş | Emek | Faction Server | Kazmacraft.batihost.net | Sende Bize Katıl |

3. MelihBey39

Yardım güncel para bugu

merhaba arkadaşlar serverimde oyuncu para bugu yapıyordu market kuruyor mesela 100 tl lik yan çarda 101 tl varken ondan sınırsız alabiliyor yada yan hesaba para atıyor art arda parasını ayarlıyor market tabelalarından istediği şeyi sınırsız alabiliyor (isimlerei market falan değil oyuncu...
  4. MelihBey39

Yardım Para bugu

1.8 sürümün son versiyonu
  5. MelihBey39

Yardım Para bugu

ama chestshopla yapıyorlar
  6. MelihBey39

Yardım Para bugu

tabela marketi oyuncuların dükkanları için kullanıyorum kendileri oluştursun diye
  7. MelihBey39

Yardım Para bugu

olayın işlemesi şu şekilde çözüm bulamadım mesela market oluşturuyor 100 tl lik adam 100 tl si varken 1 tl attı yan çara içinde olan tüm itemleri alıyor parası gitmeden ve ona sürekli para geliyor bu bugu nasıl çözebilirim pay olarak ta yapılabiliyormuş bu bug bir oyuncuda yan çarına 10 kez...
  8. MelihBey39

rehber arıyorum

minecraft emek faction serverime rehber arıyorum discord: https://**********/EkzQnA serverip:kazmacraft.batihost.net site:kazmacraft.mc.tc
  9. MelihBey39

KAZMACRAFT-Eski Tarz Emek Faction-Sende Op İtemden Sıkıldıysan Bize Katıl-kazmacraft.batihost.net