Arama sonuçlarınız

1. E

Minecraft Modlu server Rise Of Kuzgun

Hadin ordan insanlar gesslin diye SAHTE YORUMLAR ATIYORSUNUZ SAHTELİK YAPMAYIN
  2. E

Minecraft Modlu server Rise Of Kuzgun

Arkadaşlar suncuu cok kötü maplar falan her şey calıntı sakın GİTMEYİN
  3. E

OYNA.2ADAMTR.COM | Türkiyenin En İddialı Gerçekçi Sunucusu - ÇÖPÇÜ/KARGOCU/AŞÇI/BALIKCI/POLİS/HIRSIZ - [ 1.8 - 1.12.2 ]

hic concon craft oynamadım ama bu suncu ile concon crafta bi şans vericem eyer beyenmessem dahada concon craft a girmem
  4. E

RynoWay | HUB | FACTİON | EMEKSKYBLOCK | HARDEMEKTE 100TL Sezon Ödülü | 0 Lag 20Den fazla Skript | Sezon Sonu Ödülü 200TL

arkadaşlar sunucuya hic girmeyin derim dendine göre kurucu bey bazı insanlara küfretme hakkı veriormuş size istedikleri gibi 0r0spu evladı diye biliyor ben mimar tagmo aldım hak ederek cok güzel bi yapı yapmıştım verdi sonra cocuk dedi yanlış tag olmış (o€) tagı almalıydı dedi bende muteledim...
  5. E

[ PLAY.MİNEFACT.COM ] | Hard-Survival / Meslekler / Premium Shulker / Random Spawn / Tp Yok / Warp Yok / 2B2T Mantığında Keyifli Oyun!

abicim pc iyi deil opstifayn ile gircem giremiyorum 1.14.2 sürümü yok sende sv yi 1.14.2 sürümünden acmışın bi üstü bi altı olmuo serveri 1.14.3 veya 1.14.4 yaparsan sevinirim sunucuna giremiorum orda 1.14.x yassada sadece 1.14.2 de acılmakta lütven düzeltin