Arama sonuçlarınız

1. L

Raid yedikten sonra yenileme

Faction sw de klan evleri raid yedikten sonra yenilenmesini istiyorum böyle bir plugin mevcut mu?
  2. L

[play.LordusNetwork.pw] | 1.8 - 1.15 - Element - Edit/PvP/XP Market - Yükseltme - Metin Taşı - Duel - Pazar - Görev - Meslek |GELİŞMİŞ HİLE KORUMASI|

Sw ye girdiğim gibi çok iyi şekilde karşılandım. Mapleri çok beğendim emek verilmişti. :1:Güzel pluginler kullanılmıştı. Genelde vip almam ama sw ye bayıldım en üst vipi aldım. Sw nin hile korumasını beğendim ama ağzı bozuk birkaç kişi insanların canını sıkıyor onun dışında serverına bayıldım...
  3. L

Play.FallenKingdom.Online > Gerçek Faction Deneyimi! Spawner Sistemi / 317 Görev / Özel Yetenekler

Hile kontrolü yapsaydın hile olmadığımı anlardın izleyerek anlaman imkansız.
  4. L

mc.blackweed.network | 1.8x-1.15.x | SKYFIGHT PVP SUNUCUSU |Özel Hitler | Hileli | Dünyada tek ultra PVP serveri! | Tıkla ve Gör!

Efsane olmuş ancak oyuncu sayısı biraz az. Daha önce hiçbiryerde görmediğim özellikler var. Oyuncu sayısı artarsa çok daha iyi olur :)
  5. L

Play.FallenKingdom.Online > Gerçek Faction Deneyimi! Spawner Sistemi / 317 Görev / Özel Yetenekler

Sunucuya yeni girdim duelde karşıma hile geldi kontrol istedim admin bana hile deyip ban attı kontrol bile yapmadı.