Arama sonuçlarınız

1. Moondread

Zevahir [MC-MMO-RPG] By Sakarat

Selam. Konu dikkatimi çekti ama internet sitesindeki discord adresinin geçerliliği bitmiş. Yeni bir discord linki rica edebilir miyim ?
  2. Moondread

Akatron Online | MMORPG | AÇILIŞ 16 Temmuz!!

Belki banlanma sebebimi merak edenler olucaktır illaki yorumlarda gezenler vardır. Ben mmorpg sunucularını takip eden ve yardımcı olan bir kişiyim. Yardım ettiğim içinde bazı sunucular özel roller veriyor(wiki moderatörü veya rehberlik yetkileri gibi) Akatron ekibi de başka sunuculara yardım...
  3. Moondread

Sunucudan haberim var hala aynı sistemde ilerliyorsunuz bununda farkındayım o yüzden gelip birkaç öneri yapmaya gelmiştim. Kullanıcı adı da değiştirmedim hala aynı hesabımı kullanıyorum siz banlayamamışsınız :)
  4. Moondread

Uzun bir süre önce bu sunucunun discordunda vardım. Yetkiliydimde ve fikirler konusunda yardımım dokunmuştur. Fakat aramızda hoş olmayan bir tartışma geçtiği için bende sunucudan ayrılmıştım. Yukarıdaki bannerlara bakarken buranın reklamını gördüm. Geldim geziniyorum geziniyorum neler yapmışlar...
  5. Moondread

Eski Çağlarda neden yaşayamadım diye üzülmeyin ETERNİA MMORPG ile geçmişi sizin ayağınıza getirdik.

lol böyle bir şey yok senin nasıl biri olduğunu tanıdıkları için banlamışlar ve sanane diye bir cevap verilmedi donator daha uzun süreli ve bazı özellik süreleri daha farklı. o yüzden gelip burda sanane diyip banladılar diyemezsin kişiliğin kurallarımıza aykırı bir kişilik olduğu için banlandın
  6. Moondread

Helvegen MMORPG | 2 farklı Ulus | 3 Sınıf | 180+ İtem | 19.07.2021 AÇILDI

Konu tasarımı yeterince iyi fakat çözünürlük düşük olduğu için okunmuyor. Başarılar
  7. Moondread

Eski Çağlarda neden yaşayamadım diye üzülmeyin ETERNİA MMORPG ile geçmişi sizin ayağınıza getirdik.

Güncel !!! Sadece beta sonrası uzun bir süre bakımdayız gelişmeleri Discord sunucumuzdan takip edebilirsiniz.
  8. Moondread

WAR {MMORPG} Sınıflar <> Zindanlar <> Birlik <> Grup <> Açık Dünya %99 Emek

çünkü mmorpg konusu onlar için ölü bir konu
  9. Moondread

[MMO RPG] RisexelNw +200 Yeni Item / +10 Yeni Map / 3 Sınıf / Yeni Canavarlar ! / Pazar Sistemi / Zindanlar / Metin Sistemi Ve Daha Fazlası!

Burdaki yapıcı eleştiri yapanların hepsine teker teker cevap veriyorum. Sunucu p2w değil ve asla p2w olmayacaktır kendim girip gördüğüm bir sunucu açık değilken. Metin2 nin seveni çok fakat kötü bir oyun demenizi kişisel olarak anlıyorum çünkü günlük olarak bütün tr deki metin2 sunucuları +300k...
  10. Moondread

Güncel !!! Sadece beta sonrası uzun bir süre bakımdayız gelişmeleri Discord sunucumuzdan takip edebilirsiniz.
  11. Moondread

NKNetwork | Kerestecilik / Lumber Tycoon | Beta Sürümü Test Etmek Istiyorsan Gel! | Sunucuya Özel Texture Pack, Her Biomun, Bölgenin Arka Plan Müziği!

sunucu konusu gayet güzel. fakat sunucuya girdiğimde ne yapacağımı bilemedim ve önümdeki markete gireyim dedim. temel balta satın almak istediğimde önüme gelen menüde satın alma tuşu veya herhangi bir tuş yoktu. odun kesmek istediğimde balta gerekiyor dedi. öncelikle başta kesinlikle tutorial...
  12. Moondread

Güncelleme Minecraft 1.16 Çıktı Hemen İndirin! 1.16 Sürümündeki Yenilikler, Cehennem Güncellemesi Detayları & Dahası!

1.16 da rgb güncellemesi de geldi ! artık minecraft daha fazla rengi kullanmamıza izin veriyor pluginlerde ! :netherite:
  13. Moondread

Konu günceldir yenilikleri takip etmek isteyen ve betaya katılmak isteyen discord sunucusuna gelebilir https: //discord .gg/HunaSxP
  14. Moondread

Konu günceldir yenilikleri takip etmek isteyen ve betaya katılmak isteyen discord sunucusuna gelebilir https: //discord .gg/HunaSxP
  15. Moondread

16. Moondread

CraftOrios.Batihost.Net | Eğlenceli Sistemler! | 3 Günlük VIP Hediye! | UltraOPSkyBlock! | Birçok Özellikler Sizi Bekliyor!

Artık bu spawnı ve metintaşı jackpot falan olaylarını her sunucuda görmeye başladım. Yani sunucu bildiğimiz kanka sunucu açalım denilip 1 günlük uğraşla açılmış sanırsam. Yine de başarılar diliyorum.