Arama sonuçlarınız

1. GillaNetwork

play.knightnw.com > 1.9 & 1.20.5 [1.20.1 TABANLI] > SEVİYE SİSTEMİ - YETENEK SİSTEMİ | 40+ Yeni Büyü > Göktaşı > Mevsimler > Minyonlar > Petler <

Forum konu tasarımı gayet güzel sunucu içindeki sistemleride beğenim gelişe bilirmi gelişe bilir girip çıkar mı çıkar sunucuyu hub paslarmı paslar :D güzel sunucu olmuş elinize sağlık
  2. GillaNetwork

[Kapandı] nedeni konuda yazıyor | OTO TARIM | RUH BAĞI | GELİŞMİŞ KÖYLÜ TAKAS | MOB COİN | SANAL FARM | TARET | ÖZEL BÜYÜ |

AnadoluHost - VDS & Dedicated & Game and Voice Server Solutions Buradan Uzak Durmanızı Şiddetle Tavsiye Ederim
  3. GillaNetwork

[Kapandı] nedeni konuda yazıyor | OTO TARIM | RUH BAĞI | GELİŞMİŞ KÖYLÜ TAKAS | MOB COİN | SANAL FARM | TARET | ÖZEL BÜYÜ |

Yorumunuz için teşekkür ederim 21.05.2020 - 3 saatlik bakım -ProfileX sistemi eklendi -Baltop Killtop eklendi -Menüler düzeltildi -Köylü takas düzenlendi -Boss coinle taret alma eklendi -Warp düğün eklendi -Mobcoin sistemi tekrar yapılmak üzere listeye eklendi -Özel Ench plugini listeye...
  4. GillaNetwork

Duyuru Hepinize selamlar arkadaşlar Sunucumunuzun yine bakım zamanı gelmiş bulunmaktadır 21.05.2020 21:00 Ortalama 4 saat Bir bakım duruma göre daha az olabilir bu süre zarfınca sunucuda neler yapılcak neler düzenlenicek aşğıda bi listeye bırakıyorum Liste -Büyücü Düzeltilcek -Duyuru...
  5. GillaNetwork

Eşleştiriye açık olduğumu canı gönülden bilesin ama eleştiri dediğin canı gönülde ve adaletli yapılmalıdır at gözlüğü takılıp yazılmamalıdır iyi forumlar sorun burdan devam etmesin özelden bana ulaşa bilirsiniz
  6. GillaNetwork

Yoğun olduğumda dolayı buraya yazamadım özür dilerim 1 saatir bakımda ve devam ediyor ilk günün tipik bugları fixliyoruz
  7. GillaNetwork

Yorumunuz için teşekkür ederim sunucumuza vote atmayı unutmayın iyi oyunlar
  8. GillaNetwork

Hocam sen benim ne demek istediğimi tam olarak anlamadın bende sana anlatamadım tamam benim forumum kötüde benden kötü bir tasarımı olan bi sunucuyu övüp buraya gelip neden gömüyorsun bide sistemler konusunda sana cidden gülmek istiyorum :D ama seni anlayışla karşılıyorum görmediğin için :))
  9. GillaNetwork

Hocam ben seni anlamadım az önce ayıptır söylemesi bi sunucunun forumuna yazmışdın aynı konu tasarımını forumda 4 kişi kullanıyor bu haritaların hepsi elle yapıldı sistemler konusunda sunucuya hiç girmeden yorum yaptığında belli bunu nerden söylüyorum en basit örneği özel ench sistemim son sürüm...
  10. GillaNetwork

PowerSky.keyubu.com | Eğlenceli Surival | 1.15.2 | Klasik Survival Server Arayanlar İçin | Epic Boss | Meteorlar | Coinler

konu Tasarımını 2. kez farklı konularda görüyorum sunucun içindeki sistemler iyi map konusu gelişebilir elinize sağlık başarılar
  11. GillaNetwork

--------------------------------------------------- ORMAN --------------------------------------------------- --------------------------------------------------- Köylü Takas --------------------------------------------------- Discord:uEs8CUU