Arama sonuçlarınız

1. VinusCraft

İstek Skyblock sunucuma rütbe nasıl yapıcam?

Arkadaşlar sunucuma rütbe yapmak istiyorum ama skript yada plugin bulamadım CRANKS plugini var ama ben nasıl yapılıcağını bilmiyorum. Dosyanın içi komple boş sadece ada leveli ile rütbe atlanmasını istyorum elinizde varsa verir misiniz yada yapabilir misiniz ? Sürüm 1.8.8
  2. VinusCraft

VinusCraft.aternos.me Skripter alımı

Skript editleyebilecek veya kendi yazabilecek skripter arıyoruz. Skriptin çalıntı olup olmadığını anlıyoruz o yüzden sizinmiş gibi başka skript vermeye çalışmayın lütfen. Sizden OPSKYBLOCK için bir adet rütbe skripti istiyeceğiz, eğer sorunsuz bir şekilde bizim istediğimiz gibi olup çalışır ise...
  3. VinusCraft

İstek Aternos OpSkyblock Rütbe skripti

Arkadaşlar OP SKYBLOCK için rütbe skripti arıyorum ama düzgün çalışan bulamadım . Eğer elinizde varsa verir misiniz ? Skript Şöyle Olucak Örneğin : ilk rütbe SkyLow , SkyLow olmak için 500.000 Ada Leveli yapıcaklar -/skylowol yazınca skylow olucaklar ama adalarını kapatırlarsa silinicek,Başka...
  4. VinusCraft

İstek Kredi ve kredi mağaza skripti

Merhaba ben aternos serverime kredi sistemi getirmek istiyorum Örneğin: -/kredim yazınca kredi miktarını göstericek ve -/magaza yazınca o kredilerle spawner,kazma,set gibi şeyler alabilecekler Server aternos o yüzden WildSkript yok o olmadan çalısmayan skriptler çalısmıyor elinizde böyle...
  5. VinusCraft

Yardım Essentials kit ayarlama yardım lütfen

Aternos serverimde essentials dan kit ayarlıyorum ama v10 kazma versem bile v5 veriyor enchant plus pluginide var bunu nasıl düzeltebilirim ? Skriptten yapmayı denedim ama chestcommands açılmıyor öylede
  6. VinusCraft

Serverime builder arıyorum. İçeri gir

Arkadaşlar servere builder lazım server aternos ve 7/24 açık duruyor server (şaun kapalı) builder arıyorum yetenekli ve hızlı olması lazım. Discord eklemeniz gerekiyor çünkü ona göre serveri açıcam serveri açıp beklemiyecem bir kişi bile eklerse serveri açarım -IP : VinusCraft.aternos.me Umut...
  7. VinusCraft

VinusCraft.aternos.me Mod Rehber Mimar ve Skripter alımları var.

-Skripter olmak için istediğim şekilde skript editleyebilmeli veyaz yazabilmeli. -Rehber aktif olmalı ve mute sürelerini bilmeli -Mimar bütün komutlara hakim olmalı WE ve Voxel -Moderator oyun içi genel komutların hepsini bilmeli ve serverlerle ilgilenmeli bug bulmalı YETKİLİ OLURSANIZ ADA AÇIP...
  8. VinusCraft

VinusCraft.aternos.me Mod Builder ve Rehber alımları

Tüm detaylar için serevere gelin.