Arama sonuçlarınız

1. wttM

.

Öldü mü?
  2. wttM

oyna.Minezoid.com | EMEK FACTION | YENİ AÇILDI! | Rütbe Hammadde & Vip Hammadde & Bosslar & Klan Savaşları & Otosat & Lapis & Herkesin aradığı Faction

Tamamen clickbait sistemi o halde, özellikle 1-4 arası verilen rakamın rastgele oluşu. Ne demek bu yani? 4 popüerliği olan oyuncu ile 1 popülerliği olan oyuncunun farkı ne? Anladığım kadarıyla hiçbir fark yok ve "öylesine" sunucu slotunu olduğundan fazla gösteren bir sistem. Kötü bir özellik...
  3. wttM

oyna.Minezoid.com | EMEK FACTION | YENİ AÇILDI! | Rütbe Hammadde & Vip Hammadde & Bosslar & Klan Savaşları & Otosat & Lapis & Herkesin aradığı Faction

Sunucu özellikleri kötü ve hızlıca seviye kasmak için 2 bug bulunmakta. Ayrıca sunucuda fake online gibi bir şey kullanılıyor, sunucu listesinde 102 çevrimiçi oyuncu yazıyor fakat oyunda 30 çevrimiçi var. Bu işler yalan dolanla olmaz :)
  4. wttM

CubbyNetwork ' Emek Skyblock - Özel Sistemler ve Özel Pack! (1.8x - 1.16x) oyna.cubbynetwork.com

Reklam konusu altında tartışma yaratmak istemiyorum ama artık şu satın alınmış, hazır build kafasından çıkın. Satan kişiler, nereden olduğu farketmez ister Avrupa ister Türkiye, bu buildleri para karşılığı satıyor ve kullanımına izin veriyor. Arkadaşlar bu buildleri parasını verip satın almışsa...
  5. wttM

.

Oynamaya değecek bir sunucuya benziyor. İlerleyen zamanlarda daha detaylı bilgilerin eklenmesi hoş olabilir. Açıldığında oynamayı düşünüyorum :)
  6. wttM

DryMC Açıldı! - Emek Skyblock - Alım Var - 1.8.X - Eğlence Garantili

Çok iyi, bildirim için teşekkür ederim. Müsait bir vakitte uğramayı düşünüyorum, iyi akşamlar :)
  7. wttM

Anlıyorum. Aslında bu şekilde açık sözlü ve dürüst olmanız en büyük özelliğiniz bence. Genelleme yapmayı pek sevmem ama bu forumda bulunan birçok genç arkadaş kendi sunucularına gelen eleştirileri hep kötüleme olarak gördükleri için hiçbir eleştiriyi kabul edemezler. Fakat senin mesajından...
  8. wttM

1) Sunucunun IP adresi daha jenerik play.domain veya oyna.domain gibi bir adres olabilirdi. Bunun özel bir sebebi var mı? 2) Konu tasarımı için herhangi bir tasarım kullanmamış olsanız dahi, keşke sunucunun özelliklerini hangi eventlerin olduğunu vesaire belirtseydiniz. 3) Sunucudaki VIP...
  9. wttM

Selam beni ve melodiayı tanımak istermiydin?

Yönetim hakkında fikrim yok maalesef. Diğer platformlar arasından en akitf bulduğunuz hangisi? Buraya nispeten daha aktif bir forum/site bulamadım ben maalesef.
  10. wttM

Anlaşıldı hocam. Nasıl uygun görüyorsanız. Tekrar başarılar dilerim, umarım aradığınız kitleye bu forumda ulaşırsınız. Bu forumu 2014'ten beri biliyorum nitekim online sayısı oldukça düştü ve sunucu kaliteleri çok düşük. Çok nadir yeni sunucu açılıyor ve bu sunucular genelde 20-30 ortalama...
  11. wttM

O bakımdan dememiştim, iyi eleştirilerinizin olması iyi hizmet vermeniz anlamına geliyor. Bu iyi bir şey ama yorumumda da detaylıca yazdığım gibi profesyonel olmak bu demek değildir. Hani kendinize tecrübeli diyebilirsiniz, kaliteli hizmet verdiğinizi söyleyebilirsiniz ama profesyonel dememeniz...
  12. wttM

Bu konu altında yorumu bulunan kimseyi tanımıyorum, daha doğrusu bu forumdan kimseyi tanıdığım yok ama lütfen şu "profesyonel" kelimesini her şeye eklemekten vazgeçin artık. Profesyonel olmayan insanların, kendilerine profesyonel demesi kadar amatörce bir şey yoktur sanıyorum. Bunu konunuz için...
  13. wttM

Play.MineRazeNW.Net Lag & TPS Sorunu Yok !, El Yapımı Klasik Skyblock Sunucusu. 1.8 - 1.16 Arası Tüm Sürümler !

Fena gözükmüyor. Reklam biraz daha iyi yapılabilirdi, hangi özellikler var, ne eventleri var vs. gibi. Ama gelip bakacağım. Düzenleme: Sunucu temelinde iyi, özelliklerini test etmek için yeterince vakit ayıramadım. Sunucuya 5dk girdim, ./is top yazdım 1. kişinin 3330 kadar seviyesi vardı...
  14. wttM

Play.BilYaNetwork.com - Faction - WhatsApp - Bitcoin - Coin - 1.8.X-1.16.X - BILYA NETWORK AKTİF!!!

Yanlış anlaşılmasın, ben genelde sunucular için olumlu yorumlarda bulunan bir kişiyim fakat sunucunun başarısız olmasının sebebini pek anlamlandıramadım. Ben oynadığın 2-3 günlük süreçte ortalama 20 sabit oyuncusu vardı sunucunun, yetkililer yeterince ilgiyi gösteriyordu. Yani sunucuda ters bir...
  15. wttM

Bahamass Online Açıldı - Açılışa özel çekilişler discord adresimizde - Play.Bahamass.Online

Sunucu açık mı? Konuda verilen IP çalışmıyor gibi.
  16. wttM

play.Minerion.org - Çok söze gerek yok, biz geliyoruz - Skyblock

Sunucu ne zaman açılıyor? Eğer açılması yakın değilse kapalı beta testine katılımcı arıyor musunuz?
  17. wttM

.

Sunucu saat kaç civarı açılır? Bu arada pek Skyblock oynamadım. Önceleri çoğunlukla Faction oynuyordum fakat Faction eskisi kadar oynanmıyor sanırım yeni sunucular da pek gelmiyor. Umarım bu sunucuyu beğenirim. Sistemler filan çok fazla görünüyor ama umarım öğrenip, deneyip sonucunda eğleniriz...
  18. wttM

Play.BilYaNetwork.com - Faction - WhatsApp - Bitcoin - Coin - 1.8.X-1.16.X - BILYA NETWORK AKTİF!!!

Bence gayet istekleri karşılayan türde bir sunucu. Emek verilmiş olduğunu düşünüyorum. Para kasmak biraz zorlu gibi görünüyor ama zor sevenler için ideal. Ayrıca nedense en düşük VIP paketinin sahip olduğu kite hiçbir oyuncu rütbesi erişemiyor. Bunun adaletsiz olduğunu düşünüyorum. Yetkililer bu...