Arama sonuçlarınız

1. Kabulsüz

Oyun arkadaşı aranır gta sa, lol, roblox, minecraft

İlk öncelik küfür etmemesi iyi biri olması 10-14 yaş arası olması KaraKuzgun#7681
  2. Kabulsüz

Modlu Sunucu Kurucağım Ekip Arkadaşları Aranır - Versiyon 1.12.2

Selamlar biz 2 kişiyiz arkadaşım ile ben modlu sunucular arardık her gün bakıyoduk acaba bi türk açtımı diyip bakıp duruyorduk çok az sunucu olduğunu görünce sonra neden kendimiz açmıyoz dedik böyle bi yola koyulduk modlar hakkında az şey biliyorduk ayrıca amacımızda düşük sisteme sahip...
  3. Kabulsüz

Sadece Yone Oynayarak 0'dan Challenger'a(Başlangıç)

4. Kabulsüz

Minecraft Kendi Serverım için Skripter aranır versiyon 1.15.2

bence o kadar emin olmayın 3-4 kişi istek attı herkesin istek atıp atmicağını yönetmek sanamı kaldı?
  5. Kabulsüz

Minecraft Kendi Serverım için Skripter aranır versiyon 1.15.2

Skript Bilgim az olduğu için bi skripter arıyom gönüllü yapıcak sadece skript yazması yeterli olur Sunucu versiyonu 1.15.2 Discord : KaraKuzgun#7681
  6. Kabulsüz

İstek Sadece belirli Kişiye sağ tıklama

Polis kelepçeyle sağ tıkladığında onu hırsızlıktan nasıl çıkarıyoz
  7. Kabulsüz

tıklamıyo skriptleri atayım ben command /kelepceal [<text>]: trigger: if player has permission "polis.kelepce": give player stick named "&c&lKelepçe" on right click with stick: if player's tool is stick named "&c&lKelepçe": if {hirsizol.%clicked player%} is...
  8. Kabulsüz

denedim yine olmadı
  9. Kabulsüz

İstek Korona Virüs Skripti

ilginç fikirler :D
  10. Kabulsüz

kimseye tıklanmıyo
  11. Kabulsüz

Kendi RPG Sunucumda Polis mesleğini yapmaya çalışıyorum her şey bitti ama polislerin Sadece /hırsızol komutu kullananlara sağ tıklamasını istiyorum
  12. Kabulsüz

İstek Kelepçe Skripti

variables: {hirsiz.yetenek.%player%} = 1 options: bekleme: 300 prefix: &c&lSoygun &8&l> &7 command /soygun: trigger: send "{@prefix}Hırsızlık Yetenekleri hakkında bilgi almak için &c/hyetenek" send "{@prefix}ATM oluşturmak için &c/atm" command /hyetenek...
  13. Kabulsüz

Yardım Tabelaya tıklayınca soygun bitene kadar yerinde sabitleme ve sadece yetkisi olanlar tabelaya tıklama yardım

>.... [20:03:00 ERROR]: [Skript] indentation error: expected 8 spaces, but found 2 spaces (AtmSoygunu.sk, line 97: on move:') şu hatayı alıyorum şimdide on movementi denedim oda aynı hatayı verdi
  14. Kabulsüz

Yardım Tabelaya tıklayınca soygun bitene kadar yerinde sabitleme ve sadece yetkisi olanlar tabelaya tıklama yardım

Hareket etme sorunlu çalışmıyo o kısım >.... [17:26:51 ERROR]: [Skript] can't understand this event: 'on any movement' (AtmSoygunu.sk, line 97: on any movement:')
  15. Kabulsüz

variables: {hirsiz.yetenek.%player%} = 1 options: bekleme: 300 prefix: &c&lSoygun &8&l> &7 command /soygun: trigger: send "{@prefix}Hırsızlık Yetenekleri hakkında bilgi almak için &c/hyetenek" send "{@prefix}ATM oluşturmak için &c/atm" command /hyetenek...
  16. Kabulsüz

KARAKUZGUN YOLDAŞLARI Skyblock Pluginer ve Mimar Alımları Devam ediyo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [Builder]: [Yapı Yapmakta Yetenekli Olan] Oyunda Aktif World Edit Bilen Discordu Aktif Kullanan]...
  17. Kabulsüz

KARAKUZGUN YOLDAŞLARI Skyblock Mimar ve Pluginer alımlarımız var

Alımlarımız : Builder ve pluginerdir ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [Builder]: [Yapı Yapmakta Yetenekli Olan] Oyunda Aktif World Edit Bilen Discordu Aktif Kullanan]...
  18. Kabulsüz

Pixelmon Yetkilisi İçin içeri....

Selamlar 3 yıllık pixelmon deneyimmim var Pixelmon sunucularında yetkili oldum modratör oldum,2 kez rehber oldum bugları çözmekte yardım ettim eğer sunucuzda pixelmon yetkilisi arıyorsanız dc den bana ulaşınız mic bozuk ne yazıkki DC : KaraKuzgun#7681
  19. Kabulsüz

Minecraft Modlu Pixelmon Sunucum da Yetkili Arıyorum

Ben Pixelmonda baya deneyimliyim 3 yıldır Pixelmon Oynarım bi sunucu moderatörlük başka bi sunucuda rehberlik yapmıştım discorddan size istek attım kabul ederseniz sevinirim
  20. Kabulsüz

Maceralı Pixelmon Sizlerle Tek Pixelmon Değil Farklı modlarla - Minecraft

Sadece Pixelmon modu olmuyan başka modlarda olduğu bi server pixelmon gen 8 şu an serverda yüklü discord serverına gelerek Sorular sorabilirsiniz Dİscord Sunucum : https: discord gg aAAecp8 ( // . / koymayı unutmayın)