Arama sonuçlarınız

1. K

┇Gerçek Hayat Sunucusu┇Play.TKSZ-Craft.Org┇1.15.2/1.16.4┇

Sunucu güzel ama para kazanmak zor ve bazı şeyler çok pahalı. Fiyatlar düşürülmeli
  2. K

Yetkili olabilirim.

Ben ücret istemem. İşimi eğlenerek yaparım. Aynı anda hatası olana gerkli cezayı veririm.
  3. K

Yardım Nasıl sunucu açabilirim?

Tamam açıklayayım: Hazır mod paketi. klasör olarak kurmaktan kastım yani aternos gibi her modu elle yüklemek istemiyorum demek. Bir de Open to LAN ile nasıl kuracağımı hamachinin ne işe yaradığını detaylı bir şekilde açıklayabilir misiniz
  4. K

Yardım Nasıl sunucu açabilirim?

Ben arkadaşlarımla modlu survival yapmak istiyorum. Hiç birimiz premium değiliz korsan oynuyoruz.Mod paketini direk klasör olarak kurmak istiyorum. Bir de sunucu hızlı açılsın istiyorum. Nasıl yapacağımı birisi anlatabilir mi ?
  5. K

CraftRise'nin yapmış olduğu torpil

Bahsettiğiniz süresiz olayına bakarken bir şey farkkettim. o UmutUG'nin kardeşinin hesabı 1 Ocak 1970 saat 2:00 da kurulmuş. Oysa 1970 Bırak Craftrise Minecraft bile yoktu ( Photo Shop değildir isteyen girsin baksın) (Edit : linkindeki olayyyy izleyin videoyu sonuna kadarrr)
  6. K

CraftRise'nin yapmış olduğu torpil

Valla siz dünya kadar haklısınız. Sizin tarafınızdayım
  7. K

Admin

Çok fazla deniyimim var pluginlerden iyi anlarım Tek şartım görev yapacağım sunucunun kaliteli olması Kısacası e-postam: [email protected] buradan bana yazabilirsiniz.
  8. K

Aternos Server Açıcam Pluginer Arıyorum

Eğer beni admin alıcaksan sana plugin verebilirim