Arama sonuçlarınız

1. COBBLEMC

PLAY.COBBLEMC.COM | Emek SkyBlock | Ejder Eventi | 0 LAG + Düşük Ekonomi+ Her gün 20.00'da Event!

Merhaba, Bizler sunucuda "gereksiz özellikler"den çok, lagsız ve eski emek sunucularını hatırlatan ama onlardan biraz daha modern bir oyun deneyimi sunmak istedik. Amacımız oyuncuları şaşalı görsellere takılacakları şu özellik var bu özellik var denilip kafa karıştıran ortamdan ziyade, Sade...
  2. COBBLEMC

Öyle bir şey yok sizi kandırmışlar

Kuyruk acıları var tabi fazlada üstelemeyelim aktif oyuncuları kalmayınca bize sallamaya başladılar. bu kadar kötü bir sunucu sahibinin sunucusu tutmazsa böyle oluyormuş.
  3. COBBLEMC

@burakozdrme1 @cRovenzy Sırf sunucumu karalaması için oyuncu göndermen ne hoş Server list plus falan kullan Leş gibi gözüküyor bu.
  4. COBBLEMC

Sen de bu şekilde bu isimle sunucuma gelip bunları söylemen farklı bir şeymiş gibi davranma ismin HeraNW olarak girmen çok etik :) (Sunucunda çok açık var istersen yardım edeyim?) Kendisi sudan çıkmış ak kaşık. Seninle daha fazla atışmayacağım. Çok teşekkür ederim bizi aydınlattın ve...
  5. COBBLEMC

Aynen reis senden plugin istedim ve Rezil oldum. Aynen.
  6. COBBLEMC

Keşke biraz daha inceleseydin, Oyun içerisinde zaten oyuncular Taş kazarak Iron Golem Spawner alabiliyor. Ayrıca demirin geliri kaktüsün gelirinden az. Iyi forumlar!
  7. COBBLEMC

Ağlaycak mısin daha fazla? Sana yetkimi almanı söylemiştim. Alsaydin ayrıca senin gibi insanlar nasıl sunucu tutturuyor bilemiyorum.
  8. COBBLEMC

:/
  9. COBBLEMC

Yardım plugin iconomy

Hayır Gitmez
  10. COBBLEMC

Coronavirus | Tartışma Konusu

İşte dediğim gibi 2. dalga biziz Sağol bu arada
  11. COBBLEMC

Yardım Lütfen para bug yardım

on rightclick on a player with paper: if name of player's tool is " &bBandaj ": if {%player%.doktor} is true: if {%name of clicked player%.ayak} is true: if clicked player's balance is bigger than 99.99: set {%name of clicked...
  12. COBBLEMC

TAB Plugini | Uyumlu Bütün Sürümlerde Hızlı RGB Yapma!

He anladım, Ben Rainbow Taglı VIP yapmak için kullanıyorum bunu
  13. COBBLEMC

Başarı puan skripti

https://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Thread&threadID=19860
  14. COBBLEMC

Acil Ortak Ve Pluginden Anlayan Adam Lazım İçeri Gel

Eğer domain senin ise portu gizlemek için SRV Kaydı atabilirsin :) İyi forumlar. Başarılar
  15. COBBLEMC

PlotSquared Skript Yardım

command /ev: trigger: if player's balance is greather than 1999: remove 2000 from player's balance execute console command "mvtp ev %player%" execute player command "p auto" set {evaldi::%player%} to true send "&aEv almak...
  16. COBBLEMC

Başarı puan skripti

on break of cobblestone: add 1 to {basarimpuani::%player%} wait a tick if {basarimpuani::%player%} is equal to 1000: execute console command "lp user %player% parent add SkyLord" send "Tebrikler. 1000 başarım puanına ulaşarak SkyLord olmayı hak ettin!" to player...
  17. COBBLEMC

Başarı puan skripti

Verdiği hatayı atabilir misin ?
  18. COBBLEMC

command /ev: trigger: execute console command "mvtp ev %player%" execute player command "p auto" set {evaldi::%player%} to true command /arsa: trigger: if {evaldi::%player%} is true: execute console command "mvtp arsa %player%"...
  19. COBBLEMC

Sen tam olarak ne yapmaya çalışıyorsun onu anlayamadım, Adam ev almadan arsa alamasın mı istiyorsun ?
  20. COBBLEMC

DiscordAPI'li [Güvenlik Kodu Skripti] Grieflerden korunun! Asla hesabınıza kimse giremesin!

Merhaba, Yakın zamanda çevremdekilerin sunucularının grieflenmesi üzerine bu Skripti paylaşmak istedim. Aslında zaten paylaşılmış olan bir skript ama yine de Ben bunu geliştirerek, Discord'a bağlayarak Her girişlerinizi Discord'da loglara döken ve hatalı girişlerde Uyarı mesajı atıp oyuncuyu 15...
  21. COBBLEMC

Yardım Nasıl yaparım ?

+Günelledim
  22. COBBLEMC

Yardım Nasıl yaparım ?

on crop growth: if event-location is {tohumlar::salatalık::%event-location%}: if event-block is fully grown wheat plant: set event-block to fern set {_block} to location of event-block wait 10 seconds if event-block is a fern...