Arama sonuçlarınız

1. Aswaner

RPG - Skripter Alımları -| Kalıcı Ekip |- Ücretsiz Developer Aranıyor

Merhaba, Sunucumuza skript yaza bilen veya plugin yaza bilen aranıyor. Amacımız mmo-rpg sunucusu kurmak modern hayat. Alım için aşağıda ki forumu lütfen doldurunuz. başarılar dileriz. ALIM FORMU Adınız: Yaşınız: Oyun Nickiniz: İstediğiniz Yetki: Tecrübeniz: Aktifliğiniz: Discordunuz: Mikrofon...
  2. Aswaner

Yardım SURVİVAL & SKYBLOCK & FACTİON Sunucu Açacağım Sizce Ne Tür Sunucu Açayım ?

Merhaba, minecraft sunucusu açacağım fakat kararsız kaldım ve oylama yapıyorum. +600TL'lik bütçemi minecraft için ayırdım profesyonel bir iş yapacağım ve ne tür oyun açsam diye kararsız kaldım. Aslında fikrim HUB yapmak fakat başlangıç için ilk hangi oyunu açmalıyım düşünceniz öneriniz nedir ...
  3. Aswaner

<|> MMO-RPG <|> Gerçek Hayat Sunucusu Alımları <|> ALIM VAR

Merhaba, Sunucumuz Gerçek Hayat Olan MMO-RPG Sunucumuzun Ekip Kadrosunu Kuruyoruz. Sunucumuz Da Sizler De Bizlerle Çalışmak İsterseniz Formu Doldura Bilirsiniz Başarılar. NOT: Hangi yetki de başarılı ve iyi iseniz o yetki üzerine forum doldurunuz. ALIMLAR 1- Pluginer (yazması gerek) 2- Skripter...
  4. Aswaner

PLAY.LENANW.CF [ 1.8- 1.16 ] SURVİVAL HAYATTA KALMA <|> Meslek | Görev | Rütbe | OtoFarm | Çete Sistemi | Özel Spawnerler | Event , Çekiliş , Etkinik

PLAY.LENANW.CF