Arama sonuçlarınız

1. SpeddyAredas

Yardım Roblox Studio VIP'lere silah verme

Merhaba, kodlar hazır zaten, sadece siz bana şu kodu yazın: Silahı verme. Laser Gun veren bir script kodu yazın ben oraya koyunca verecek zaten siz verecek kodu yazın yani viplere şunu yap kodları hazır verme kodu hazır değil, laser gun veren bir script kodu yazabilir misiniz? acil
  2. SpeddyAredas

Yardım Unreal Engine butona tıklayınca widget gizleme + mouse gizleme

Merhaba, Unreal Engine'de haritaya gönderdikten sonra imleci nasıl gizleyebilirim. Butona tıklayınca? Butona tıklama eventi 2 şeye bağlı olabilseydi yapardım ama öyle değil bunu nasıl yapacam?
  3. SpeddyAredas

Yardım Unreal Engine Event BeginPlay yok

Merhaba. Unreal Engine de Event begin play yok önce ue5 te gördüm sonra ue4e baktım onda da yoktu. Hiçbir sürümde yok. Event const4uct ve Event tick de çalışmıyor
  4. SpeddyAredas

Yardım Voicemod pro adam sesi nasıl yapılır?

Merhaba voicemod pro kullanıyorum nasıl büyük adam sesi yapabilirim?
  5. SpeddyAredas

Yardım Opera GX sıkıntısı

Merhaba, birkaç yıldır Opera GX kullanıyorum ve bugün PC'yi Mac bilgisayarı gibi gözükmesini yaptıktan sonra taskbarı üste almıştım opera gx'e girdim böyleydi: büyütülmüş ekran değil 2 kere basınca düzeliyor: açtığımda o halde olmasını istemiyorum, nasıl düzelteceğim?
  6. SpeddyAredas

SD Kart birleştirilemiyor Android 7.0

Merhaba, Android 7.0 bir telefonum var ve adb ile birleştirmeye çalışıyorum partition'dan sonra telefona bakıyorum hiçbir şey olmamış. SD Kartı birleştiremyorum
  7. SpeddyAredas

Telefon kapalıyken şarjı bitiyor.

Durum şöyle, telefonumu güç tuşuna basılı tutup kapat diyorum, birkaç saat kullanmıyorum. daha sonra yine basılı tutup açıyorum ya hani açılıyor. bakıyorum; şarj azalmış.
  8. SpeddyAredas

Telefonumda 5G internet bağlanmıyor

Merhaba, Samsung Galaxy A7 2016 bir telefonum var. İnternetin 2.4G olanına bağlanıyor ama 5gye bağlanmıyor.
  9. SpeddyAredas

Yardım HTML Butonu yanına kaydırma

Merhaba, HTML kodluyorum 4 buton var 2 tanesi ses çalıyor diğerleri onların altında sesi durduruyor. 2. butonu eklediğimde bu hale geldi: Sonra .css'den şu kodları girdim bu oldu: buttonn { float: left } Nasıl 2 butonu da yan yana, durdurma butonlarını da altlarına getirebilirim?v
  10. SpeddyAredas

Yardım Biçimlendirilemeyen Disk

Merhaba, 64 GB USB Disk aldım ve biçimlendirmeye çalışırken bu hale geldi: Biçimlendirmeye gelince: Windows, biçimlendirmeyi bitiremedi diyor. Diskpart'da disk gözükmüyor. Bu diskte nasıl bir sorun var nasıl düzeltebilirim lütfen 70 TL boşa gitmesinn
  11. SpeddyAredas

Yardım Windows 11 Sadece bende olan hata

Merhaba, Windows 11'i her yükleyişimde bu hata ile karşılaşıyorum: Windows 11'de Windows 11 Görev çubuğu!? Bu hata sadece bende oluyor çünkü yeni videolarda bu hata yok. Bu hata neden oluyor çünkü bu hata varken başlat tuşuna basınca hiçbir şey olmuyor ve başlat düğmesini kullanamıyorum...
  12. SpeddyAredas

Yardım Brawl Stars Modum çöküyor

Selam, Brawl Stars modu yaptım ancak Yüklenme ekranında %20de biraz bekliyor sonra kapanıyor. .apk dosyası: https://drive.google.com/file/d/1Dt4d3LR46IE_JTol4fttrAiky1htTQAI/
  13. SpeddyAredas

Supercell Make Colette'e Skin Yapılmıyor

Selam, supercell make'den asset indirince blender'da texture paint diyince renk gözüküyor ancak colette'te gözükmüyor. Diğer karakterlerde gözüküyor. Nasıl düzelticem bunu?
  14. SpeddyAredas

Yardım Brawl Stars Tekliflerdeki 5x değer nedir?

Selam, Brawl Stars'ta tekliflerde 4x değer, 5x değer yazan teklifler var. Ben 6 TL'ye 5x değer olan bir teklifi aldım ancak ne fark ediyor ki bilmiyorum. Aldığım teklifi 5'e katladığını sanmıştım ancak öyle değilmiş. Peki ne işe yarıyor bu 5x değer?
  15. SpeddyAredas

Unreal Engine 5 Oyuna farklı bir levelde başlama

Merhaba, Unreal Engine 5 ile yaptigim oyunda menuyu yaptim ancak oyun menude baslamiyor. Play diyip menuyu gorebiliyiorum ama oyunu .exe olarak ciktisini altigimda menude basliyor ancak menuyu gosteren bi widget blueprintim var o menu, onu gostermiyor. Ama gostermesi lazim Viewport fln var...
  16. SpeddyAredas

Yardım Brawlhalla'dan Banlandim? Sureli mi? Ban sebepleri nelerdir?

Selam, bugun brawlhalla oynarken bayagi bi mac coktu, sonra mactan atinca Multiple Login Detected dedi (kardesimle oynuyoduk on da da dedi) Aslinda hesap calinmadi ama Mac habire coktugu icin banlanmis olabilirim. Diger hesaplardan oyuna giriyor Brawlhalladan banlandigima eminim ama ban sureli...
  17. SpeddyAredas

Yardım DirectX 12 olan PC'de DirectX 11 hatası çözümü

Selam, 2020 yılında pcye reset attıktan sonra her şey bozuldu. Çoğu program ve oyun. DirectX 11 hatası da geldi. Reset atmadan önce hepsi çalışıyordu ve pcde şuanda DirectX 12 var. PC destekliyor. Htayı nasıl düzeltecem, düzeleceğini biliyorum.
  18. SpeddyAredas

Yardım YouTube Bilgisayardan televizyondaki oturumu kapatma

Bilgisayarım üzerinden YouTube'un televizyon uygulamasındaki oturumu kapatmak istiyorum, nasıl yapabilirim? İmkanı var mı?
  19. SpeddyAredas

C# Discord RPC ile katılma nasıl yapılır? Yardım

Selam, eğer discord rpcde 'Katıl' butonuna basılmışsa; Katıl butonuna bastığı kişideki (yani Katıl butonuna basarken profiline bakılan kişide) textbox1.text'i katıl butonuna basan kişide aynı yazı olacak ve butona basılacak. Bunu nasıl yapabilirim?
  20. SpeddyAredas

Ekran Koruyucu nasıl yapabilirim?

Merhaba, ekran koruyucu yapmak istiyorum, Ancak gördüğüm ücretsiz sürümü filigranlı programlar var, Kodlamak gerekirse kodlarım, ancak nasıl kodlayabilirim?
  21. SpeddyAredas

Yardım Minecraft Plus Ekran Koruyucu çalışmıyor

Merhaba, Minecraft Plus! ta cmd açılıp kapanıyor, sadece 1 Nisan'da mı kullanılabiliyor? PC mi çalıştıramıyor (PC 64 Bit Windows) Sadece 1 Nisan'da kullanılıyor olabilir ama merak ettim, öyle mi?
  22. SpeddyAredas

Fortnite Motoru çalıştırmak için D3D11 uyumlu GPU (Feature Level 11.0, Shader Model 5.0) yüklü olması gerekmektedir hatası

Selam, Fortnite açılmıyor, şu hatayı veriyor: YouTube'daki herşeyi yaptım ama hala bu hatayı veriyor. Bilgisayarımda DirectX 12 yüklü. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?
  23. SpeddyAredas

Yardım Minecraft Partner başvurum haftalardır kabul edilmedi.

Selam, Minecraft Partner başvurum 4-5 haftadır kabul edilmedi (6-7 hafta da olabilir) Neden kabul edilmiyor? Ne zaman kabul edilecek?
  24. SpeddyAredas

Minecraft Bedrock Edition'da bu hatayla neden karşılaştım?

Selam, Ben Minecraft Bedrock Edition oynarken bir an oyun tam ekrandan çıktı ve bu oldu: Bu menü, onu anladım esc bastım oyun böyle: Neyse gözükmez ama bi komut yazarım en azından diyip komut bloğunu yerleştirip açınca... Oyunu yeniden başlatınca hata düzeldi ama merak ediyorum **NEDEN** bu...
  25. SpeddyAredas

Yardım Minecraft GLFW Hatası

Selam, Minecraft diğer sürümlerde bu hatayı vermiyor ancak 21w10a sürümüne girmeyi denediğimde bu çıkıyor: opengl32.dll dosyasını doğru yere koymayı denedim olmadı LAUNCHER: Minecraft Launcher yani TLauncher değil