Arama sonuçlarınız

1. AlestaNWResmi

Pluginer aranır

Fiyat 40 TL Garanti Süresi 3 AY BU İŞİ 2.5 YILDIR YAPIYORUM görev almak istemiyorum sadece paketimi satıp arkadaş dost kalırız konuşuruz ederiz Discord : Klausen#0103
  2. AlestaNWResmi

Merhabalar Bizimle Minecraft Oynar mısın ?

- Kardeşim Öncelikle Hoş Geldin ! - Biz 6 arkadaş bizim gibi +15 yaş üstü insanlarla Minecraft oynamak istiyoruz. - Ama normal Vanilla değil. Roleplay + OrtaÇağ,Kabileler vb. şeyleri olucak. - Kabilelerimizi kurduktan sonra birbirimizle ticarete atılacağız ve heyecanlı bir...
  3. AlestaNWResmi

İstek Skyblock sunucum için pl paketi lazım (1.8)

Türkiyede sadece 5 swde olan bi pl paketi var istersen satabilirim. Discord:EmirhanÖzsu
  4. AlestaNWResmi

ALESTA NETWORK / Tekrardan Aktif. / Sizde Yerinizi Kapmak İçin İçeri Gelebilirsiniz!

Merhaba Arkadaşlar Alesta Network Sunucumuzu Bazı Nedenlerden Dolayı Kapatmıştık Ve Uzun Bir Zamandan sonra Tekrardan Açmaya Karar Verdik Sizde Bize Katılmak Isterseniz Buyrun Gelin. DISCORD ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. Discord: Niğdeliniz Ònlaynᵃˡᵉˢᵗᵃ#7139
  5. AlestaNWResmi

ALESTA NETWORK - Survival - Kasalar -süt inekleri - Eventler - Ağaç Düşme Modu Aktif!

discordunuz varmıdır varsa eklermisiniz beni ? Niğdeliniz Ònlaynᵃˡᵉˢᵗᵃ#7139
  6. AlestaNWResmi

ALESTA NETWORK - Survival - Kasalar -süt inekleri - Eventler - Ağaç Düşme Modu Aktif!

evet biliyorum o dediginiz sunucuyu ama bende farkındayım ne yazıkki şu an kapattı vaz geçti yani çünkü ismin benim tarafından kullanıldıgını bilmekteydi :)
  7. AlestaNWResmi

efendim eski alesta networkü diyosanız onuda ben açmıştım ve +70 online sabit vardı bazı anlaşmasızlıklar ve bazı sıkıntılardan dolayı kapatmıştım ama yeni bi şirket ile anlaşma yaptım makinaları kat kat güzel ve bu sefer kesintisiz bir oyun keyifi yaşatabilmek için özen gösteriyorum teşekkür...
  8. AlestaNWResmi

Merhaba! Sizlere Hizmet Sunmaktan Mutluluk Duyuyoruz. Gelip Sunucumuza İstediğiniz Gibi,İstediğiniz Kadar Oynıyabilirsiniz. İlgili Yetkili ve Samimi Ortamımıza Katılabilirsiniz. Tek Yapmanız Sunucumuza girmenizdir. l l l Sunucumuzun Değerli Oyuncuları ile Çekindiğimiz Fotoğraf l l l l l...
  9. AlestaNWResmi

Alesta Network

Teşekkür ederiz ❣
  10. AlestaNWResmi

ALESTANW.GOVİZYON.NET > Rehberini Aramakta Buyrun!

Merhabalar Alesta Network Sunucumuz Tekrardan Açılmıştır Bilgili Ve Kendisine Güvenen Arkadaşlarımızı Bekliyoruz KOPYALANABILIR IP ADRESI: Alestanw.govizyon.net
  11. AlestaNWResmi

Alesta Network

Alestanw.govizyon.net
  12. AlestaNWResmi

Alesta Network

Aktif alestanw.govizyon.net
  13. AlestaNWResmi

Alesta Network

Evet o sunucunun kurucusu kenan yavuz olarak tekrardan açilmıştır
  14. AlestaNWResmi

Alesta Network

Aktif Alestanw.govizyon.net
  15. AlestaNWResmi

Alesta Network

Özür Dileriz Kusuruma Bakınız. Network Değil NW olarak yazıcaktık. AlestaNW.Govizyon.Net
  16. AlestaNWResmi

Alesta Network

Çok Özür dileriz düzelttik Alesta Olarak Düzelttik
  17. AlestaNWResmi

Alesta Network

Teşekkür ederiz <3
  18. AlestaNWResmi

Alesta Network

Alesta Dostum
  19. AlestaNWResmi

Alesta Network

Merhaba AlestaNW Ailesi Sizlere Hizmet Sunmaktan Mutluluk Duyuyoruz. Gelip Sunucumuza İstediğiniz Gibi,İstediğiniz Kadar Oynıyabilirsiniz...