Arama sonuçlarınız

1. EfeYTB

Minecraft Sunucu - Yetkili Alım!

Selam, forum.gamer topluluğu! Yakın bir zaman içerisinde planladığım bir Minecraft Sunucusu açacağım. ve tabi ki aranızda olan bazı arkadaşlara da ihtiyacım var. Alacağım Yetkililer; - Asistan - Moderator - Yardımcı - Mimar Şartlar; +15 yaş Telefon Numarası. T.C ( Alınan...
  2. EfeYTB

Alımlı Minecraft Sunucumuz An İtibariyle Açılmıştır!!!!

ALIMLI MİNECRAFT SUNUCUMUZ CastorCraft Açılmıştır!!!!! IP: play.castorcraft.tk https://**********/DGEZ9KvGsu
  3. EfeYTB

Alımlı Minecraft Server!!!

Alımlı Minecraft Server IP : Aynetwork.tk
  4. EfeYTB

AynetWork | aynetwork.tk - HEPİNİZİ BEKLİYORUZ !!!!

IP: aynetwork.tk !!! Hergün 20:00 da Event ve yetkili alımları var :)) -Aktiflik Şart- -Olabildiğince yaşının büyük olması- -Adam çekebilcek bir çevresinin olması -
  5. EfeYTB

Skyblock swlerinizi verinde oynıyım ya canım sıkıldı!

Sw iplerinizi atin oynıyım yaw cok canim sıkılıyo
  6. EfeYTB

Mimar Arıyanlar içeri (Kaliteli)

Öncelikle Merhaba, 3 yıldır minecraft sunucularında mimarlık yaparak geçirdim. ve artık bedavaya build yapan kişi sayısı çok azaldı. Bu yüzden dolayı tekrar başlamaya karar verdim ve artık bedavaya yapıyorum. iletişim adresi veya sunucunuzun IP sini atabilirsiniz!! İletişim adresi olarak...
  7. EfeYTB

Mimar arıyanlar içeri !! (Bedava ve Kaliteli)

Öncelikle Merhaba, 3 yıldır minecraft sunucularında mimarlık yaparak geçirdim. ve artık bedavaya build yapan kişi sayısı çok azaldı. Bu yüzden dolayı tekrar başlamaya karar verdim ve artık bedavaya yapıyorum. iletişim adresi veya sunucunuzun IP sini atabilirsiniz!! İletişim adresi olarak...
  8. EfeYTB

Mimar Arıyanlar İçeri !! (Bedava Ve kaliteli)

9. EfeYTB

Mimar Arıyanalr İçeri!! (Bedava Ve Kaliteli)

Öncelikle Merhaba, 3 yıldır minecraft sunucularında mimarlık yaparak geçirdim. ve artık bedavaya build yapan kişi sayısı cok azaldı. Bu yüzden dolayı tekrar başlamaya karar verdim ve artık bedavaya yapıyorum. iletişim adresi veya sunucunuzun IP sini atabilirsiniz!! İletişim adresi olarak...
  10. EfeYTB

Mimar Arıyanlar İçeri!!! (ücretsiz)

Öncelikle Merhaba, 3 yıldır minecraft sunucularında mimarlık yaparak geçirdim. ve artık bedavaya build yapan kişi sayısı cok azaldı. Bu yüzden dolayı tekrar başlamaya karar verdim ve artık bedavaya yapıyorum. iletişim adresi veya sunucunuzun IP sini atabilirsiniz!! İletişim adresi olarak...
  11. EfeYTB

Plugin Bilgisi Olan bir Ortak

Plugin Bilgisi olan bir ortak arıyorum :) Ortak Aramamın Sebepleri ; Tek Başıma sunucuyla ilgilenirken yorulacagımı düşünmem Tek başıma sunucu açmaktan yorulmam Hem ortak hemde arkadaş edinmek istemem ------------------------------------------------------------- instagram: ExossNetWork
  12. EfeYTB

Sunucusuna Builder Arıyan İçeri !

Selam öncelikle ben Efe Builderlik işini 2 yılı aşmış bir süre içersinde yapıyorum. sunucularınıza güzel warplar spawnlar yapma için burdayım. Para meselesine gelelim öncelikle para ödemenize gerek yoktur. Sadece buraya sunucunuzun IP'sini atabilirisiniz. Kısa süre içersinde sunucunuza gelip...
  13. EfeYTB

Her Yetkili Alımı Olan Minecraft Sunucum !!

7.12.2020 Tarihi saat 21:15 de acılmış olan minecraft sunucum için bütün yetkili alımları açıktır ip EnterCraft.freemc.ga Delete Herkesi bekleriz Giremezseniz yazınız!!
  14. EfeYTB

Yetki Fark Etmez Her yetkili olurum girin içeri !!

Yetki farketmez ip atın gelip konuşuruz anlaşırız.Önceliğimiz Sunucu olcağından %100 Emin olabilirsiniz...
  15. EfeYTB

Mimara İhtiyacı olanlar Gelsin

Sadece Sunucu İP si atmanız yeterli !!! gelirim