Arama sonuçlarınız

1. Halley0

C# Başlangıç için basit banka (consol kullanılarak yapılmıştır)

Merhabalar şuanda C# öğrenmekteyim ve öğrenmekte olanlar için bir basit banka yazdım. Kısaca bakiyemiz 1000 TL ve siz para yatırma ve para çekme işlemleriyle bu parayı yönetebiliyorsunuz. Ayrıca her işlem yaptığınızda program size tekrardan işlem yapıp yapmak istemediğinizi soruyor. Ama bu daha...
  2. Halley0

Ddos koruması düzgün bir hosting arıyorum

Evvett. Bir sunucu açmayı dşünüyorum ve hostingler hakkında baya bilgi edindim. Şuanda govizyondayım ama bazı sebeblerden dolayı sunucu işlerini bıraktım ama hosting arıyorum. Neden diye soracak olursanız belirli süre boyunca oradan küçük çaplı bir vds alacağım sonradan paketi yükselteceğim...
  3. Halley0

Yardım ASkyblock mob sorunu

adalarda mob doğmamasını istiyorum ama halen daha adalarda mob doğuyor(sunucu uop skyblockolduğu için kapatıcam) bu mob doğumunu nereden kapatabilirim?
  4. Halley0

Prizmarin Dark prizmarin ayrı level yapma

Arkadaşlar büyük olasılıkla bu sorunu yeni sunucu kuranlar yaşıyordur.Nedense Askyblockta Prizmarinle Dark Prizmarin aynı level sayıyor bunun çözümü ise DARK_PRIZMARINE: (ada leveli) yazmak yerine PRIZMARINE:2: (ada leveli) yazarsanız sorununuz çözülür. iyi günler dilerim
  5. Halley0

Yardım Shopgui+ crackli

Forumda bazı crackli pluginalakalı konular okudum ve sunucumda şu an crackli shopgui+ var aranızda kullanan var mı varsa nasıl sıkıntı çıktı mı sunucunuzda.Eğer sorun çıkardıysa bu ne oldu?
  6. Halley0

vipkit

bir skript olsun istiyorum sadece bir defa ve vipler tarafından alınsın içeriğine 1 2 şey koyun ben onları düzenlerim
  7. Halley0

Yardım Sunucu yapıyorum

Şuanda bir sunucu açma girişiminde bulunacağım araştırma yatptım ve bazı bilgilere ulaştım.Şu anda bu 3 siteden birinden satın alacağım.Şuanlıkta 2gblik 50 kişilik bir sunucu açmak istiyorum.ve hosting olarakta .com alacağım şu an ki alacağım siteler ve fiyatları Keyubu:aylık 20 lira .com 125...