Arama sonuçlarınız

1. Y

Admin Loglu Gelişmiş Mute Skripti ! Duyurulu /mute - /mutelog - /mutelogtemizle | ADMİN LOG

skript çok hoşuma gitti fakat essentials ın mute sını nasıl kapatacgaım /mute atınca essentialsta atıyo yazıcıkıyo1
  2. Y

Yardım ölünce sw çökme sorunu

Sunucumda biri ölünce tekrar doğamıyor ve sw çöküyor yardım edin lütfen kafayı yiyeceğim.
  3. Y

Skyblock Server Spawn map

bir şey soracam ben serverıme map yukluyom ama gırdıgımde map olmuyo
  4. Y

Minecraft Serverimde Otomatik Tag Vermek İstiyorum

bir şey sorabılırmıyım mesela /skylordol yazıyom olmuyo oto tag nasıl vercem mesela /skylordol yazck dırekt tagı skylord
  5. Y

Yardım torrent sorunu

torrent te WWE2K20 indiriyorum ama %87 de kaldı ındırılıyo dıyo ama 0kb yazıyo yardım edın o kadar emek bosamı gıtcek bi cozum lazım
  6. Y

Yardım Huni hızlandırma

hayır hepsıne baktım yok acaba aternos ta mı yok peki pl varmı
  7. Y

Yardım Huni hızlandırma

yokkı tek tek baktım bide sölüyim aternos kullanıyom
  8. Y

Yardım Huni hızlandırma

tmmda spigot.yml leyi bulamıyom
  9. Y

Yardım Huni hızlandırma

ben sunucumda huni lerın daha hızlı olmasını istiyorum baktıgım yerlerde spigot.yml den sölüyo ama ben spigot.yml leyi bulamadım acil yardım
  10. Y

Yardım OP sorunu

tm düzeldi bazı pl leri silip yukleyınce saol
  11. Y

Yardım OP sorunu

SUNUCUMA GİREN HERKES oto op olabılıyolar bunu nasıl düzeltebılırım acil kolsoldada /deop ısım yazsamda op ları gıtmıyor
  12. Y

İstek skyblockta rütbe skripti

ya yapamıyorumda soruyorum
  13. Y

Verdıgınız SK calısmıyo /rutbe yazıyorum acılmıyo /rütbe yazıyom yine acılmıyor
  14. Y

tm dc den ark attım lightSPEED dc ısım ark attım
  15. Y

Minecraft SkyBlock Rütbe Skripti

ben bunları yaptım ama oyuncular rütbe atladımı rütben tag olarak gözüksün istiyorum
  16. Y

tm yükledim ama tag nasıl gelcek oyunculara rütbe atladıklarında Oyuncu gıtcek mesela onuun yerıne skylord gelcek ama hatalı cranks baska skript veya plugın yokmu ada levelıne göre sırf bu yüzden SW yı acamıyom :D
  17. Y

cranksı denedım 2 sürümü vardı ıkısınıde denedım hata verdı dogru calısmadı bunu dıyor herhangı bır komut gırdıgımde
  18. Y

skyblockta rütbe skripti lazım bana ama ada leveline göre olcak baktıgım skript lerde rutbe yazınca acılıyodu tıklıyom mesela artık lord sun dıyor ama tag nasıl gelcek onu bımıyorum