Arama sonuçlarınız

1. S

Coleria Network | Yetkili alımları | 2019-2021

2019'Dan Beri Faliyet veren COLERİA NETWORK birçok aternos ilkinde Ayak Basmıştır. **OYUNLAR** -Block Party -Survival -SkyWars -Creative -ArenaPvP -KitPvP -Sumo -BedWars V1 (BAKIMDA) **YETKILI ALIMLARI** 2 Tane Yardımcı 1 Tane Destek 2 Tane Mimar (Akademi Olarak Başlancaktır) https://discord...
  2. S

Yeni açılacak sunucumuza mimar arıyoruz

** Yeni Açılacak Sunucumuza Mimar arıyoruz profosyonel** **ÖZELLİKLER;** 30gb ram 70 gb disk slot sınırsız Hub Sunucusudur **Paralıdır Sunucu** İletişim Adresimiz; Xeulia#0032
  3. S

SkinCraft Yeniden açıldı

SKINCRAFT YENIDEN AÇILDI O_O !! Yenı Paketle Karşınızda ve YETKILI ALIMLARIYLA Sunucu Bilgileri OPSKYBLOCK 12 GB RAM
  4. S

Efsane HUB Sunucusunu Alımlar başladı

EFSANE HUB SUNUCUMUZA ALIMLAR BASLADI https://discord gg/w77XEkVe araya nokta koyunuz
  5. S

*Sunucusuna Mimar Arıyanlar İçeri*

2016 da Betacraft'ta çalışmışlığım var 1 ay calıstım .Beni Sunucunuza Çağırçaksanız Discorddan Ekleyiniz Camarada.Comunista#2800 Köminist Değilim Trollüne Yaptım
  6. S

LegosNetwork ...

Legosnetwork 12 OYUNLU BİR HUB SERVERİDİR Oyunlarımız: Arcade(içinde 5 oyun var) Skyblock Survival KitPvP TheBridge Creative ArenaPvP Bedwars
  7. S

CraftEyes Açılmıştır

CRAFTEYES OP SKYBLOCK SUNUCUSU Merhaba arkadaşlar ben CraftEyes Yetkilisi Sizlere şimdi sunucu hakkında bilgi vereceğim. Sunucumuzda YouTuber - Rehber alımları vardır. Sunucumuz OPSkyblock'dur. Sunucumuza Çok Yakında Başka Şeylerde Eklencektir Sunucumuzun sürümü 1.8 ve üstüdür Sunucumuz şu an...
  8. S

OpSkyblock CraftEyes

CraftEyes opskyblock sunucusudur Alımlarımız Aktif: Moderator ,Admin ,Rehber Aranıyordur Aternos diye geçme çok emek vardır ve güzel bir sunucudur Youtuber Tagı için En Az 75 Abone Video En Az 50 İzlenmeli
  9. S

aternos sunucusu olan içeri girsin

Aternostan anlıyorum skripter admin pluginer arıyorsanızz inanc#6188 eklemenız yeterlı veya burdanda yazbılırısn