Arama sonuçlarınız

1. A

OceanicWay Sunucusuna Ortak Olun - Minecraft'ın Sınırlarını Birlikte Aşalım!

Merhaba sevgili Minecraft topluluğu! Sizlere gururla sunduğumuz eşsiz bir deneyimi paylaşmak için buradayız! Kendi sunucumuzu açtık ve şimdi sizlerle birlikte inanılmaz bir maceraya atılmak istiyoruz. Ortaklık şartlarımız: Bilgili ve deneyimli bir kişi olması Sunucu için aylık en az 350TL...
  2. A

EnderMC - ALIM | Koş İçeri

ALINICAK YETKİLER : 1 Tane Admin 1 Tane Rehber - 1 Tane Tasarımcı - 1 Tane Discord Mod - Discord : .Koray#0001 Server İp : endermc.mc.wtf
  3. A

EnderMC | ALIM | Yeniyiz | endermc.mc.wtf

ALINICAK YETKİLER : 1 Tane Admin 1 Tane Rehber - 1 Tane Tasarımcı - 1 Tane Discord Mod - Discord : .Koray#0001 Server İp : endermc.mc.wtf
  4. A

VenoMC | Faction | 1.8.x | venonetwork.mc.wtf

ALINICAK YETKİLER : 1 Tane Moderatör - 1 Tane Rehber - 1 Tane Mimar - 1 Tane Tasarımcı - 1 Tane Discord Mod - Discord : .Koray#0001
  5. A

VenoNetwork OPFaction Server | 1.8x / ALIMLAR AKTİF ! -

Sunucumuzun Discordu : https://**********/HnBa5mt Kendi Discordum : Aswinder#9827 Şartlar; +9 Yaş Saygılı Aktif Yetki İnatçısı Olmayan
  6. A

JaguarNetwork Açılış !

Merhaba Ben Koray Bir Sunucu Açtım Beğenmezsiniz Umrumda Olmaz :) Discordum : Aswinder#9827
  7. A

AvaloniesNetwork - Alım

Discordum : Aswinder#9827 DİSCORDDAN ULAŞIN
  8. A

AvaloniesCraft | Yardımcı & Mimar & Rehber & Youtuber Alımı

Merhaba Ben Koray yakında bir server açıcam ve şuanlık yetkililerimi arıyorum Umarım Sizin Sayenizde iyi yerlere geliriz. şartlar ; Oyun İsminle Discord İsmin Aynı Olucak Discord İsmin Şekilli Olmicak ! (1) - +11 Yaş (2) - Aktif (3) - Bilgili Şartları Kabul Ediyosanız - Discordum ...
  9. A

AvaloniesCraft | Yardımcı & Mimar & Rehber & Youtuber Alımı

Merhaba Ben Koray yakında bir server açıcam ve şuanlık yetkililerimi arıyorum Umarım Sizin Sayenizde iyi yerlere geliriz. şartlar ;; Oyun İsminle Discord İsmin Aynı Olucak Discord İsmin Şekilli Olmicak ! (1) - +11 Yaş (2) - Aktif (3) - Bilgili Şartları Kabul Ediyosanız - Discordum ...
  10. A

AvaloniesNetwork Yetkili Alımı

Yakında Bir Server Açıcam Server Aternostan Olmicak ama :D Discordum : Morgan#9827