Arama sonuçlarınız

1. ZamaniÇocuk

Minecraft PlotSquared Hakkında

Bu pluginde yolları, yolların genişliğini, arsa sınırlarını vs. nasıl ayarlayabilirim? Lütfen video ve rehber linki paylaşmayın. Birçoğunu inceledim fakat yardımcı olmadı. Yardımlar için teşekkürler.
  2. ZamaniÇocuk

Yardım Skript Plugini 113 Hata Buluyor!

Selam Forum, 1.8.8 Spigot sunucumuzdaki bir sebepten dolayı her şeyi silmek zorunda kaldık. Daha sonra yine aynı yerden, aynı sürümü yükleyerek yeniden sunucuyu açtık. Her neyse, "/plugins" yazınca Skript yeşil görünüyor fakat hiçbir Skript olmamasına rağmen "/sk reload all" yazınca 113 hata...
  3. ZamaniÇocuk

İstek [Ücretli] Skript İsteği

Selam Forum, Bu Skriptin aynısını yazabilecek birisini aramaktayım. Tek farkı ürünü yükseltirken yakınca ürün silinmeyecek, sadece büyü onaylanmayacak. Fiyat: 20 TL
  4. ZamaniÇocuk

Basit Bir Skript İsteği...

Selam dostlar, Sizlerden basit bir Skript isteyeceğim. Yapabilirseniz çok sevinmiş olurum. Skript'in amacı şu: Bir kağıt olacak ve oyuncu o kağıtla kazmaya tıklarsa o kağıt yok olacak ve kazmaya repair atmış olacak. Repair attıktan sonra bir de herhangi bir ses çıkabilirse sevinirim. Şimdiden...
  5. ZamaniÇocuk

HexaMC Ortaklık ve Yetkili Alım

Herkese iyi günler, keyfiniz iyidir umarım. Bugün sizlerin huzurunda yaklaşık olarak açılmasına 7-10 gün süre kalmış olan Minecraft sunucumuz için yetkili alımı duyurusunda bulunmaya geldim. Makinemizde 8 GB Ram bulunup, 1 yıllık kirası ödenmiştir. Halihazırda Discord sunucusu ve sitesi...