Arama sonuçlarınız

1. Xenovac

[1.16.5] #2.SEZON +65 AKTİF> THUNDER TOWNY WARS > Derecelendirme Sistemi > Özel Patronlar > Envanter Petleri > Çanta > Antika > Tılsımlar

Çok towny Oynamadım fakat bu sunucunun diğer birçok sunucudan güzel özellikleri taşıdığını görebiliyorum birçok yönetici gibi görüp ctrl c ctrl v yapılmamış bir sunucu olduğu görsellerden belli fakat sunucuyu oynamadım bilmiyorum ve açılmasını dört gözle bekliyorum
  2. Xenovac

- ATINA NETWORK -[*]①.⑧ ONE BLOCK + THE BRIDGE + EJDERHA EVENTI![*]Sürekli yenilikçi sunucu [1.8.x 1.16.x] >

sunucunuzu tamamen okuyanlara sunduğunuzu sanmıyorum sunduysanız bile bukadar az bilgi ile bir yorum yapmamız çok etki etmez sunucunuzun beğenmediğim özelliklerinden söylememi isterseniz konu tasarımınız konu tasarımınıza sistem bilgilerinizi eklememişsiniz bir oyuncu olarak sisteminizi öğrenmek...
  3. Xenovac

Irongard - Faction

Başvuru Yapan Tüm arkadaşlara Kolay gelsin
  4. Xenovac

konu silinsin

Xenovac#1517 Admin Moderator AR-GE(Araştırma ve geliştirme ekibi) Ve ayrı olarak Rehber Ve Reklamcılık Üzerine Sadece Admin olarak yardımcı olabilirim
  5. Xenovac

Tales of Aistria [MMORPG] - Mimar Alımı

Bir ev Yapamam Ama Doğa Mimarlığım çok iyidir ormanı daha çok o eski çağ havasına sokabilirim ve fark oluşturur büyük açıda Discordum : Xenovac#1517