Arama sonuçlarınız

1. MineKnightReklam

[YENİ SERVER] Play.MineKnight.Com [Coin] [Rütbe] [TNTRAID] [Edit] [Üretim] [Lag0] [Hile0] [Özel Ticaret] [Sen en iyisine layıksın!]

Rehberlerimizde var olan tek yetki susturma ve hapis yetkileridir. Diğer tüm yetkileri oyuncular ile aynıdır. Yani rehberlimizin yetkileri "sınırlıdır". Bahsedilen eşyalar rehberin kendi eşyaları olduğu tespit edilmiştir. Amacının rehberlik olması gerekirken, rehberlik yapmadığı için süresiz...
  2. MineKnightReklam

[YENİ SERVER] Play.MineKnight.Com [Coin] [Rütbe] [TNTRAID] [Edit] [Üretim] [Lag0] [Hile0] [Özel Ticaret] [Sen en iyisine layıksın!]

Yukarıda yazılanların fazlası mevcut. Gelip bakabilirsin diyeceğim ancak ya bakamıyorsun ya da anlayamıyorsun o yüzden gelmene gerek yok.
  3. MineKnightReklam

MineKnight Kuruluş: 18 Ekim 2020 Tür: Faction IP: Play.MineKnight.Com Sürüm: 1.8.8 Senin Serverin! Spawn Spawn bölgesi serverimize yeni başlayan her oyuncumuzun kaçınılmaz durağıdır. Ayrıca serverimize girip çıkan her oyuncumuzu tekrar spawndan başlatılırız. Spawn bölgesi sadece bir durak...