Arama sonuçlarınız

1. X

30 GB Ram - Hub Sunucu Ve Dahası !

Makine Bilgileri 30GB RAM/BELLEK TÜRKİYE LOKASYON AMD İŞLEMCİ oyna.ravennetwork.ml Alım discord üzerinden : Tıkla!!
  2. X

TalatNetwork Hub Sunucu Ortak Arıyor Para Yok Sadece BİLGİLİ oLSUN

selam baya bilgiliyim bekle geliyom knk
  3. X

ravennetwork geri döndü ekip arkadaşı arar detaylar içeride tek block skyblock

geliyorum 30gb suncuum var orada projemizi gerçekleştirebiliriz
  4. X

merhaba bu ksirpte mv tp creative ekleyince olmuyor yanlızca spawn ı algılıyor neden

on command: if player's world is "PvP": if command is not "spawn" or "mv tp creative": send "&7>>&aSunucu &cLobi'de sadece &b/spawn &ckomutuna izin verilmektedir." cancel event
  5. X

İstek [istek]OPSkyblock için ada duyuru skript var mı ?

buyrun istediğiniz skript #Ada Duyuru Skripti Edit By : EnsarKerim command /adaduyuru: permission: ada.duyuru trigger: if player's balance is greater than 5000000: execute console command "eco take %player% 5000000" send "&fSUNUCU-ADI &e > &a Hesabınızdan...
  6. X

Dünyadan Dünyaya Tag Gözükmesi

merhaba per world chat ve per world tab kullanabilirsin chat için /pwc add {worldismi} tab otamatik zaten :)
  7. X

İstek bu skript çalışırmı hata varsa neresinde ??

merhaa teşekkür ederim ama mv tp creative ekleyince nedense olmuyor on command: if player's world is "PvP": if command is not "spawn" or "mv tp creative": send "&7>>&aSunucu &cLobi'de sadece &b/spawn &ckomutuna izin verilmektedir." cancel event
  8. X

yani bu şekilde pvp dünyasında spawn komutu kullanılabilir olucak dimi
  9. X

İstek Dünyaya Özel Komut Skripti yani lobi dünyasında sadece spawn komutu kullanma gibi acil

öncelikle merhaba ilginiz için teşekkür ediyorum farklı sunuuculara kuracağım :))
  10. X

on command: if player is in "PvP": command is not "spawn" send "&7>>&aSunucu &cLobi'de sadece &b/spawn &ckomutuna izin verilmektedir." cancel event
  11. X

İstek Dünyaya Özel Komut Skripti yani lobi dünyasında sadece spawn komutu kullanma gibi acil

on command: if player is in "PvP": command is not "spawn" send "&7>>&aSunucu &cLobi'de sadece &b/spawn &ckomutuna izin verilmektedir." cancel event bu şekilde çalışırmı
  12. X

merhaba ben dünyaya istemiştim ama bu tüm dünyalara yasaklıyor
  13. X

Mesala Lobi Dünyasında sadece /spawn komutunu kullanma
  14. X

Her Alım Var Yeni Kuruldu Yeni Sistemler

bitmedi patlattın ama bomba gibi geliyoruz : )
  15. X

Her Alım Var Yeni Kuruldu Yeni Sistemler

94.130.54.151:29460 94.130.54.151:29460