Arama sonuçlarınız

1. BuğraMinik

-{ mc.phoenixxgaming.com }- | 1.8.8- 1.18.2 | Skyblock | Pass Sistemi, Metin Taşı, Çiftçi, Tarım Diyarı, Yetkili Alımları - Gelişmiş Sistemler.

Güncel Sunucu Aktif ! mc.phoenixxgaming.com Yenilikler: /parkur güncellendi ödülleri yenilendi /exp eklendi /exp yazarak tecrübe puanlarınızı paraya çevirebilirsiniz. Oyun performansını iyleştiren yenilikler yapıldı.
  2. BuğraMinik

-{ mc.phoenixxgaming.com }- | 1.8.8- 1.18.2 | Skyblock | Pass Sistemi, Metin Taşı, Çiftçi, Tarım Diyarı, Yetkili Alımları - Gelişmiş Sistemler.

Sunucu IP Adresi: mc.phoenixxgaming.com Sunucu Web Site Adresi: minecraft.phoenixxgaming.com Phoenix Community Web Site Adresi: phoenixxgaming.com Oyun Modu: Skyblock Zorluk : Orta _ Açılış 14 Ağustos 2022 15:00 — Taban Sürüm: 1.8.8 — Taban Sürüm: 1.8.8 — Desteklenen Sürümler: 1.8.8, 1.9x...
  3. BuğraMinik

MC.PHOENİXXGAMİNG.COM | hayvantmarket | Günün 2 Saati Event | Görev Sistemi | Sende Aramıza Katıl | FACTİON | 1.8 - 1.16 |

Merhaba çok iyi bir tespit sebebini şöyle açıklıyım sunucu tanıtım konusu açtığımda bu konuyu discordumuzda bulunan üyeler ile paylaşarak güzel yorumlarınızı bekliyorum tarzında mesaj attım üyelerimizde gelip yorum yaptılar benimde gördüğüm kadarı ile foruma yeni kayıt olmuşlar :D yani...
  4. BuğraMinik

Yardım bir hata alıyorum ve çözümünü bulamadım yardımcı olurmusunuz

Sorunun halen çözülmedi yardımcı olabilecek varmı ?
  5. BuğraMinik

tekrar merhaba sorunum çözülmedi bir süre vds sıkıntısı yaşadım hosting firmamı değiştirdim ve bu gün test ettim az önce bir çökme yaşadım çökmeden ziyade cmd donuyor bir süre daha sonra sunucuya stop çekiyor
  6. BuğraMinik

yardımınız içni teşekkürler test edeceğim ne zaman çökeceği belli olmuyor çökmez ise sorun çözüldü olarak işaretleyeceğim konuyu
  7. BuğraMinik

Minecraft sunucumda her zaman olmasada belirsiz aralıklar ile bir hata alıyorum ve bu hatadan sonra sunucu cmd donuyor ve sunucu kapanıyor hatanın sebebini bilmiyorum çözümünüde bulamadım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler Hata Kodu [23:58:40 ERROR]: Encountered an unexpected...
  8. BuğraMinik

Yardım Para verme kodu

e yani ne olmuş olamazmı :D 2 yılmı 5 yılı tamamlamış
  9. BuğraMinik

MC.PHOENİXXGAMİNG.COM | hayvantmarket | Günün 2 Saati Event | Görev Sistemi | Sende Aramıza Katıl | FACTİON | 1.8 - 1.16 |

Kopyalanabilir Sunucu Bilgileri Sunucu İp Adresi : mc.phoenixxgaming.com Sunucu Sürüm : 1.8.x / 1.16 Sunucu Web Sitesi : phoenixxgaming.com Discord : Tıkla Sunucu Ram Miktarı : 8 GB ( Yakında 16 Gb Olacaktır) Sunucu İşlemci : İntel Xeon X5675 3.07 GHz (6 işlemci) (Yakında 12 işlemciye...
  10. BuğraMinik

Flat Sunucu Tanıtım Grafiği | Şimdiye Kadar En İyisi!

Hocam Merhaba Tasarımınızı Çok beğendim izninizle kendi sunucuma uyarlıyıp kullanmak istiyorum
  11. BuğraMinik

İstek Edit Skritpi

Teşekkürler ilk attığınız kod çalıştı 2. de sorun çıktı fakat gerek kalmadı Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim
  12. BuğraMinik

İstek Edit Skritpi

Peki Chat Mesajı Yollayacakmı Bu skript örneğin 64 sünger kırdı 1 coin geldi daha sonra chatte sadece kişiye görünecek "+1 Coin Envanterine Eklendi" Şeklinde Görülebilir nasıl yaparım
  13. BuğraMinik

HesapEşle - Oyun Hesabınızı Discord Hesabınızla Eşleştirin 1.4

Çalışmıyor Sırası İle Tüm Söylenenleri Yaptım Fakat Çalışmıyor Sürüm 1.12.2 yardımcı olursan sevinirim
  14. BuğraMinik

İstek Edit Skritpi

Merhaba Öncelikle Konuyu Görüp Cevap Verdiğiniz İçin Teşekkürler Bu Konuyu Yanlış Bir Bölüme Açtıysam Lütfen Uyarın Teşekkürler Konuyu Açma Sebebim. Neredeyse Her Faction Sunucusunda Olmazssa Olmazlarından Birisi warp Edit dir ve Bende Açmak İstediğim Faction Sunucuma Bir warp edit Eklemek...