Arama sonuçlarınız

1. xAltunay

Yardım Saldırı Yiyorum Lütfen yardım

teşekkürler arkadaşlar yardımınız için çok saolun konu kilit
  2. xAltunay

Yardım Saldırı Yiyorum Lütfen yardım

merhabalar arkadaşlar. ben hub sunucusu kurup 8 gb vds ile sunucumda port açıkları + griefing yaptılar. bunun kapatmasını bir türklü çözemedim lütfen yardım edermisin bir hub sunucusu için asıl korumalar neler gerekmetderi adam benim hesabıma giriyor authme sis port ile nasıl halledicem bu...
  3. xAltunay

Yardım featherboard yardım acil

merhabalar ben bu feather board pl sini sildim sw ye res attım ama yokhayla bug da kaldı bu nasıl düzelticem saoln
  4. xAltunay

Skyblock desteği

konu kilit teşekkürler
  5. xAltunay

Skyblock desteği

merhabalar iyi forumlar ben şimdi sunucumda yeni skyblock paketini geçmek istiyorum ama eski paketteki oyuncuların adasını yeni pakete de gelmesini istiyorum itemleri önemli deyil sadece adaları gelse yine yeter bunu nasıl ayarlıyoruz bilen varsa lütfen yardım etsin
  6. xAltunay

/hub Skritpi plsi

merhabalar iyi forumlar. ben bungecoard sunucusu kurdum şimdi pusuladan skyblock a tıkladım ama tekrardan /hub yazarak lobiye dönmek istiyorum bunu ayarlayamadım bunu nasıl Ayarlayacam bi plugin skript fln mı var teşşekürler.
  7. xAltunay

PİSTON Lag Makinesi engelleme

MERHABALAR SUNUCUMUMDA LAG MAKİNESİ YANİ PİSTONLARI KAPATMAK İSTİYORUM DİYER FORUM AÇANLARA BAKTIM SC PAYLAŞIMLIŞ AMA SUNUCUMDA ÇALIŞIYOR YENİ BİR SKRİPT ATABİLEN VARMI.; TEŞEKKÜRLER
  8. xAltunay

İstek PvP market skripti plsi

Merhabalar iyi günler, Ben faction sunucuma /pvpmarket skripti getirmek istiyorum çok pvp market skripti denedim hatayla karşılaştım. Sizden ricam çalışan güzel pvpmarket skritp olan yada yazmasını bilen varsa atabilirmi pvp markette aşadaikerini atıyorum fiyatlarıyla. Elmas Setler . Koruma 9...
  9. xAltunay

İstek GÖREVler skripti .

eyw sağol oldu . bide senden bir şey isteyeceğim yapabilirmisin. pvp market yapabilirmsini skript yada plugin koruma 8 kırılmazlık 4 set keskinlik 9 ençli gappel 16 tane saol şimdiden
  10. xAltunay

İstek GÖREVler skripti .

KNKİ TAM CONFİGLİ ŞEKİLDE ATMAN MÜNKÜNMÜDÜR
  11. xAltunay

İstek GÖREVler skripti .

CANINI SIKMA ÇALIŞMADI AMA CANIN SAĞOLSUN
  12. xAltunay

İstek GÖREV skripti !

teşşekürler bi tanede forum açtım bakarsanız iyi olur.konu kilit
  13. xAltunay

İstek GÖREVler skripti .

Merhabalar . iyi forumlar herkeze iyi günler. Ben faction sunucumu için görev skripti arıyorum ama 1 tane olmayacak böyle 20 adam öldürme , 500 obsidyen kırma , sunucuda 2 saat geçirme gibi güzel skript yada pl si olan atabilirmi.
  14. xAltunay

İstek GÖREV skripti !

Merhabalar arkadaşlar iyi forumlar . Faction sunucum için 4, 5 tane görev skripti yada plugin istiyorum elinde olan güzel varsa atabilirimi şimdiden sağolun.!