Arama sonuçlarınız

1. Chatlaq

TenTenCraft/DahaYeniyiz/OPSKYBLOCK/RehberAlımı/İlkGelen+10kişiyeVip/+10 kişide MVİP ÇEKİLİŞİ/80TL Değerinde/Yeni Sistemler/HileKoruması

GÜNCEL SON 6 KİŞİ KALDI VİP VERİLECEK DC ADRESİNE GELİN DC 10 KİŞİ OLUNCA MVİP ÇEKİLİŞİ OLUCAKTIR ÇEKİLİŞİ DC UZERİNDEN YAPICAM SUNUCUDA OLMANIZA GEREK YOK
  2. Chatlaq

TenTenCraft/DahaYeniyiz/OPSKYBLOCK/RehberAlımı/İlkGelen+10kişiyeVip/+10 kişide MVİP ÇEKİLİŞİ/80TL Değerinde/Yeni Sistemler/HileKoruması

Hepinize Merhaba Arkadaşlar Ben TenTenCraft Kurucusu Melih[Chatlaq] Ortağım Berkay ile açmış olduğumuz OPSkyblock Sunucumuzu Bugün size açık hale getiriyoruz Öncelikle Açılışa Özel Gelen İlk 10 kişiye Vip +10 Kişidede 80 tl değerinde mvip çekilişimiz olucaktır Ve Ayrıca Rehber Alımımızda...
  3. Chatlaq

TenTenCraft yetkililerini arıyor

Merhaba arkadaşlar ben tentencraft kurucusu Chatlaq yeni açmış olduğumuz opskyblock sunucumuza 2 adet rehber 1 adet moderatör 1 adette mimar arıyoruz alanında profesyonal olan arkadaşlar discord eklesin konuşalımc+15 mik olması şart ve tel numarasini vermesi gerek güvenilir insanlar arıyoruz...
  4. Chatlaq

TENTENCRAFT Yetkilerini arıyor

Hepinize merhaba arkadaşlar ben TenTenCraftın Kurucusu Melih Bugün itibariyle sunucumuz bitmiş durumdadır sadece bir kaç eksik var ve sunucumuza bazı yetkili arkadaşlar arıyoruz DİSCORDA gelip Alım bölümünden formu doldurmanız gerekiyor Discord/JpTPhGHUbN Diğer iletişim yöntemleri: MELİH#5603...
  5. Chatlaq

Yardım Yardım

Teşekkürler
  6. Chatlaq

Yardım Yardım

Arkadaşlar bunu nasıl çözebilirim
  7. Chatlaq

TenTen craft pluginer arıyor

Yeni açılan sunucumuza pluginer alımı vardır isterseniz sunucuya gelin konuşalım isterseniz dc ekleyin sunucu tamamem tamamlanınca diğer alımlar olucaktır DC: MELİH | 16#5603
  8. Chatlaq

Server Aternos deil Batihost hub içeri gir alımlar aktif

Discord istek yolladim bakarmısın
  9. Chatlaq

Skyblock sunucusuna yetkili arıyan varsa içeri

Daha önce birçok sunucuda yetkili oldum kendi sunucularımda oldu oyuna ara vermiştim ve yeniden başladım mikrofonum vardır dc ekleyin konuşalım DC:MELİH | 16#5603
  10. Chatlaq

SRİPE NETWORK | YENİ AÇILDI | Gelen herkeze vip hediye

Sunucumuz 4 GB Ram Ve OpFaction ' dur Yetkili Alımlarımız : Moderator ve Rehber Dir + 10 Da Admin Çekilişi Olucaktır. ----------------------------------------------- Sunucu İp Adresimiz sripenetwork.duckdns.org Sunucu Discord Adresimiz : 7HZ9B6phzp Sunucumuz Bakımdadır plugin paketi ayarlanıyor...
  11. Chatlaq

Juik Craft Emek Skyblock

Teşekkürler
  12. Chatlaq

Juik Craft Emek Skyblock

Sunucu yeni açılmıştır youtuber alımı vardır şu an 8 kişi aktif +10 da event ve vip çekilişi olucaktır