Arama sonuçlarınız

1. MehmedAltindag05

Yardım Minecraft crash hatası yardım lütfen!

Arkadaşım java sürümünü güncelle ve ayrıyeten başarılı olan T-Launcher - SonOyuncu Launcherlerden kullan sorun kalmaz, sorun kalırsa discorddan iletişime geç sana .minecraft atayım.
  2. MehmedAltindag05

1.16.5 Köy Seedleri!

Başarılı deniyeceğim sağolun
  3. MehmedAltindag05

Topluluk Ürünü En Kaliteli Discord Bot Kütüphanesi

Bayağı güzelmiş, başarılı bir konu, teşekkür ederim :)
  4. MehmedAltindag05

rpg server açsam tutarmı

Tutmaz kardeşim en az 1000x1000 Terraforming Map lazım buda 300 400 dolar arası bydemir06 dan temin edebilirsin, Düzgün bir plugin lazım minimum 300 Pl si var MMORPG Sunucularının, Terraforming mapinde köyler şehirler olucak, düzgün bir map seçmezsen 100 TL düzgün ve kaliteli seçersen 1000...
  5. MehmedAltindag05

Alımlar Bitti ZoomNetworks - Yetkili Alım

Vergi Levhamız ve Holdingimiz olduğu için 15 yaş kesinlikle şarttır,
  6. MehmedAltindag05

Bilgin var mı ? Discord üzerinden yazabilir misin hocam
  7. MehmedAltindag05

Arkadaşlar ben Mehmed Altındağ, önceki konumda fazla ayrıntılı söyliyememiştim, arkadaşlar ilk öncelik ile yetkili alımlarımız 15 yaş üstü olmaktadır, Tecrübeli olursa iyi olur, discorddan bana ulaşabilirsiniz, Alım olan yetkiler, Mimar ile Rehber sınıfında olan yetkilerdir, Mimarda olması...
  8. MehmedAltindag05

ZoomNetworks / #Yetkilialım

Çok teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum, ya akşamlar dilerim hocam.
  9. MehmedAltindag05

ZoomNetworks / #Yetkilialım

Merhabalar, ben MEHMED ALTINDAĞ ZoomNetworks - ALTINDAĞ Bilişimin sahibiyim. Minecraft Platformunda, 10 yıldır süreli olarak sunucu işleriyle uğraşmaktayım, 1 hafta gibi bir kısa sürede sunucu açılışımızı başlatıcağız. Bir kaç yetkili eksiklerimiz vardır oda şunlardır; MİMAR MODERATÖR...