Arama sonuçlarınız

1. K

Yardım Minecraft default oyuncu bazı komutları kullanıyor

agalar bir default oyunucusu multiverse core da yeni dünya açabiliyor yada başka pluginler yerni bir şey açıyor o komutu nasıl yasaklarım
  2. K

Montajcı Aranır

DİSCORDDAN YAZIN Lynes_MD |22#1133 -LYNESMD
  3. K

Minecraft LynesMD klanı kurduk genelde craftrisede takılıyoruz +1k discordda adama vardır ekip alımı vardır

Merhaba oyuncu ekibimize gelmek istermisin - tabikide ozaman şartlar için discord dm den yaz tamammı? - tamamdır isminiz nedir dc = ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360 - eğer sana ulaşamazsam kime yazayim sorumlu kişinin dc = Lynes_MD |22#1133 - tamamdır teşekküler sizde böyle ekibe gelebilrisiniz efendim...
  4. K

Merhaba minecraft youtube ekibi kuruyoruz 600 aboneli bence hemen gelin 20 kişi

Merhaba oyuncu ekibimize gelmek istermisin - tabikide ozaman şartlar için discord dm den yaz tamammı? - tamamdır isminiz nedir dc = ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360 - eğer sana ulaşamazsam kime yazayim sorumlu kişinin dc = Lynes_MD |22#1133 - tamamdır teşekküler sizde böyle ekibe gelebilrisiniz efendim...
  5. K

Minecraft oynacaklar

Merhaba efendim minecraft oynamak istermisiniz isterseniz ekibimize katılabilirsiniz efendim dc adresim ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360
  6. K

merhaba minecraft ekip/takım başvuruları açıldı LYNESMD

reis genel sürümlerde ekibimiz var dönüş yaparsan sevinirim dc dne
  7. K

merhab Ekip/takım başvuru açıldı Lynesmd

merhaba minecraft genel ekip kuruyoruz gelmek isteyenler için şartlar +12 ve güzel bir mikrofon olması dc adress dikkat patron akitf dğeilse yardımcı yi yazınız yardımcı aktif değilse saat 14.30 tekrar yazınız patron Lynes_MD |22#1133 yardımcı ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360
  8. K

merhaba minecraft ekip/takım başvuruları açıldı LYNESMD

merhaba minecraft genel ekip kuruyoruz gelmek isteyenler için şartlar +12 ve güzel bir mikrofon olması dc adress dikkat patron akitf dğeilse yardımcı yi yazınız yardımcı aktif değilse saat 14.30 tekrar yazınız patron Lynes_MD |22#1133 yardımcı ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360
  9. K

YENİ VİDEO craftrise survival ametist/ EKİP ALIMI VARDIR

VİDEO BURDA ```merhaba minecraft genel ekip kuruyoruz gelmek isteyenler için şartlar +12 ve güzel bir mikrofon olması dc adress dikkat patron akitf dğeilse yardımcı yi yazınız yardımcı aktif değilse saat 14.30 tekrar yazınız patron Lynes_MD |22#1133 yardımcı ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360```
  10. K

merhaba minecraft genel ekip kuruyoruz gelmek isteyenler için şartlar +12 ve güzel bir mikrofon olması dc adress dikkat patron akitf dğeilse yardımcı

11. K

Minecraft 1.18.2 arkadaş arıyorum 1.18.2 aternosdan SMP gibi birşy yapıcaz

MERHABA dc adınız çıkmamış tekrar atabilirmisiniz
  12. K

Minecraft arkadaş arıyorum discord acil değil

DC ADRESİM BU BURDAN YAZIN LÜTFEN ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360
  13. K

merhaba minecraft genel ekip kuruyoruz gelmek isteyenler için şartlar +12 ve güzel bir mikrofon olması