Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım Bir GirisMesajı Plugini Yaptım Ancak Hata Alıyorum Acil Destek !!!

aaa ondadamı ekliyordum tamam ben özellikle eklemiyoruz sandım oyuzden eklemedim tamam teşekkürler
  2. E

Tamam reis son olarak seni çok meşgul ettiğim için özür dilerim.Bunu Çıkış a da uyarlamak istiyorum aynı şekil kopyala yapıştır yaptım configdede Çıkış diye oluşturdum eclipse de hata vermedi oyundada hata vermedi ancak olmuyor buyur kod: Untitled - Pastebin bunada yardım edersen çok sevinirim
  3. E

Teşekkürler Kral Oldu Allah'a Şükür <3 Teşekkürler.Bide Renk Nasıl Ekleyeceğim Configde?"&aSunucuya Hoşgeldin &e%oyuncu% şeklinde yapıyorum olmuyor" [Düzenleme: Tamam Reis Onuda Yaptım Çok Teşekkürler.]
  4. E

Evet sen ' Sa %oyuncu% ' diye yaptım ancak yine olmadı.Hoşgeldin, %oyuncu% diyor hep.
  5. E

Evet Dediğin gibi deneyeceğim birazdaha kolay bir dille tekrar anlata bilirmisin :) Teşekkürler Tekrardan {Düzenleme: Evet Dediğin Gibi Yaptım,Config İle Değiştiremiyorum Ama Ona Nasıl Bir Çözüm Bulacağım.Yani Sadece ^getString("Sa", "Hoşgeldin, %oyuncu%")^ burası gibi oluyor ben config ile...
  6. E

Merhabalar Ben Eclipse Programı Üzerinden GirişMesajı Plugini Yaptım.Eclipse'de Hata Vermiyordu.Ancak Sunucuma Atınca Bir Hata Verdi. Eventler: md_5 paste Main: md_5 paste Hata: md_5 paste Yardım Eden Herkese Şimdiden Teşekkür Ederim.