Arama sonuçlarınız

1. F

Sunucumuza ortak arıyoruz. Plugin Bilen!

Merhabalar. Yeni açtığımız sunucumuza ortak ve plugin bilen birisini arıyoruz. Sunucuya ciddi emek vericek ve her gün ilgilenicek Sunucunun alandı web sitesi herşeyı hazir Eyer bunları okuduysanız discord dan bana istek atarak daha fazla bilgi edinebılırsınız Discord : Furkan04#8843
  2. F

Yardım Skyblock tabele değışme

Merhabalar skyblock olarak ada aldıgımız da su tabela daki yazıyı hangı dosyadan değıştırebılırım ? Link : unknown - Hızlı Resim
  3. F

Yardım Skyblock da ılk giren oyuncuların parasını ayarlama

Merhabalar skyblock da oyuna ilk girenlerin parası otomatiklen 3K olmasını ıstıyorum nasıl yapabılırım
  4. F

Sunucumuza ortak arıyoruz !

Merhabalar. Yeni açtığımız sunucumuza ortak arıyoruz Plugin yapmasını bılen ve emek vericek arkadaş arıyoruz İletişim geçmek istiyorsanız discord adresimi bırakıyorum ıstek atıp konuşabılırız Ciddi anlamda emek vericek arkadaşlar istek atsın dolandırıcılık yapanlar varsa boşuna ıstek atmasın...
  5. F

Sunucumuza ortak aranır (Plugin Bilen)

Merhabalar ben furkan yaşım 20 mınecraft sunucusu açtım ve buyutmek ıstıyorum başka yerden de sunucularım var benımle çalışacak arkadaş aranır emek vericek ve plugin bilen kışı sunucunun herşeyı hazır sitesi vb herşeyı tam sunucu da ışte plugin bılmedıgım ıçın benımle bırlıkde yonetıcek arkadaş...