Arama sonuçlarınız

1. RARFIXED

İstek Hub sunucusu için tek konsoldan yetki verme

Merhaba. Profil fotoğrafım altında bulunan discord sunucumuza katilabilirsin.(.gg önündeki boşluğu silin.) Bu paketi ücretsiz bulabilmenizi pek sanmam. BungeeCord Paketimizi almanızı öneririm. İçinde olanlar; -Arkadaşlık sistemi -Rütbe sistemi -Mute/Ban/Kick sistemi -/Kurallar İstediğiniz veya...
  2. RARFIXED

İstek 1.8.8 spigot boss plugini

Merhaba. Profil fotoğrafımın altındaki discord sunucu linki mevcut. (.gg önündeki boşluğu siliniz.) İstenilen paketi 'plugin' olarak verebilirim. Onun dışında, 1.8.x serverlara özel CLIENT hizmetimiz mevcut. Discord ismim: AnılCod#1364
  3. RARFIXED

Tab menü NPC isim kaldırma

burdan bakabilirsin: L İ N K
  4. RARFIXED

Yardım Minecraft skript mysql

Merhaba. Bahsettiğiniz işlem zor ve çaba gerektiriyor. Ücretsiz bulunabileceğini pek sanmam. Rütbe/Coin veya herhangi bir yazıyı karşı sanal sunucuya göndermek için Bungeecord'un FORWARD işlemini kullanırız. Skriptte bunun olduğunu sanmıyorum. Ücretli ilgilenirseniz; Discord Adresim: AnılCod#1364
  5. RARFIXED

İstek ÜCRETLI ÇOK SAĞLAM Emek Survival 1 8 Plugin paketi Maple birlikte alicam gerekirse

Merhaba. SkyBlock/Survival/BedWars/SkyWars/Arena PVP/The Pit/Kit PVP Ve her çeşit minigame için discord adresim profil fotoğrafımın altında yazılı.(linkdeki .gg'nin önündeki boşluğu silin.) Discord Adresim: AnılCod#1364
  6. RARFIXED

İstek Minecraft Faction Hile koruması önerisi

AAC (sonoyuncu kullanıyor.) NoCheatPlus (hypixel kullanıyor.)
  7. RARFIXED

Minecraft Client [ Launcher ]

Merhaba. sadece 1.8.x sürümleri için serverlara özel minecraft client yapmaktayız. profil fotoğrafımın altındaki discord linkimizden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz. (.gg önündeki boşluğu silin.) Ekstra olarak; Discord Hesabım: AnılCod#1364
  8. RARFIXED

İstek minecrat sunucuda örste isim değiştirmeyi engelleme

Merhaba Plugin olarak yapabiliriz. <- Profil fotoğrafım altından discord sunucuma uğrayabilirsin.(.gg önündeki boşluğu silin) Bunların haricinde; Bedwars/Skywars/Eggwars/the pit/Arena PVP/SkyBlock/Katil Kim vb. Minigamelerimiz de mevcut. Sunuculara özel client hizmetimiz de vardır.
  9. RARFIXED

Dünya başlangıç noktası

Arkadaşın söylediği bir alternatif yoldur.* Kötüleme gibi bir durum yok, doğruyu söylüyorum.
  10. RARFIXED

Dünya başlangıç noktası

Sunucunuzdan script/SQScript plugini çıkarttığınızda işlemcinin nasıl rahatladığını, laglanmanın düştüğünü gözlemleyebilirsiniz :)
  11. RARFIXED

İstek Ücretli Faction plugin paketi aranıyor

Merhaba. Tüm plugin paketleri, Client hizmeti, Harita hizmeti için Profil fotoğrafımın altındaki discord linkinden sunucumuza katılarak destek talebi açabilirsin. Dicord ismim: AnılCod#1364
  12. RARFIXED

Yardım sıralı olarak aktarma

Merhaba. Tüm plugin/harita/Client hizmetleri için <- profil fotoğrafımın altındaki discord linkinden sunucumuza katılıp destek talebi açabilirsin. Discord adresim: AnılCod#1364
  13. RARFIXED

Yardım Rütbeleri yetkilendirme.

Merhabalar. Evet, bu isteklerinizin hepsi yapılabilir. Plugin/Client/Harita hizmetlerimiz için <- Fotoğrafımın altındaki discord linki kopyalayıp, googleye yapıştırmanız yeterlidir. (.gg önündeki boşluğu siliniz.) 75 Kişilik bir topluluk olduğumuzda 5Kişiye CLIENT Hediye ediyoruz. İyi çalışmalar...
  14. RARFIXED

Dünya başlangıç noktası

Merhabalar. Arkadaşın söylediği bir alternatif yoldur. Fakat script sunucunuzun ramini ve işlemcisini yoğunlukta kullanıp. Sunucunuzda laglanma ve ping yaşama durumu çıkartıyor. Tüm minigame paketlerimizi veya sunuculara özel clientimize bakmak için; Discord adresim: AnılCod#1364 HIZMETLERIMIZ...
  15. RARFIXED

Yardım Bungecoord sıkıntısı

Bungeecord'un içerisindeki confige girin. Dosya içerisinden host'un ipsine :25565 ekleyin. Eklenen sunucuların portları 25565 ile başlamak zorunda değil. Forceded Hosts: kısmına oyunda ilk başlanıcak sunucuyu belirliyebilirsiniz.
  16. RARFIXED

Tanıtım RAR FIXED - 2021 { MINECRAFT CLİENT / PLUGIN / HARITA HIZMETLERI }

{ Merhabalar } Sunucunuza özel Client ve Launcher İstemiş miydiniz? RARFIXED Ekibi Olarak Bu İsteğinizi Yerine Getiriyoruz. { RAR FIXED Nedir? } Onlarca pluginin satışını hizmete çeviren, pluginin yanında client / launcher ve harita hizmeti sunan bir topluluktur. { Client ve Launcher Nedir? }...
  17. RARFIXED

Minecraft Sunucuda Ölünce Random Bir Yerde Spawnlama Plugini

Merhaba, Discord sunucumdan plugini ücretli / ücretsiz, ek hizmetli bir şekilde isteyebilirsin; AnılCod#1364
  18. RARFIXED

İstek RGB Tab yapımı

RGB Bir şekilde yapabilmen için özel client yapabilmeli ve sunucuya sadece client ile girişi aktif etmelisin. Discord'dan iletişime geçersen, client hizmetimiz mevcut ona aktarabilirim seni(1.8.x); AnılCod#1364
  19. RARFIXED

İstek Minecraft lobiden oyuna aktarım

discorddan ulaşabilirsin: AnılCod#1364
  20. RARFIXED

C# ile minecraft launcher yapacam ancak minecraft başlatma kodunu bilmiyorum

Yeterli bir bilgisi olan birisi, kodlanan dosyaları inceleyip değiştirebilir. Java dosyası editlemek için decompile etmeli, biraz uğraştırır ve pek bilinmez. Fakat C#'da ki dosya editleme olayı daha basit. Daha dosyaları karıştırırken bile bilmeden kodlara giriyorum :)
  21. RARFIXED

HD Skin nasıl yapılır plugin ile

Bunun için gerekli client ve sunucuya client ile girişi zorunlu kılman gerekli.
  22. RARFIXED

CLIENT'den söz ediyorsan BETA 0.1 olarak paylaştım discord sunucumdan. Sipariş alıyorum. C#'dan söz ediyorsan, java'ya hakimim C# bırakalı uzun zaman oldu:hmm1:
  23. RARFIXED

C# neden mi karşılar? Karşı değiller fakat biraz bilgisi olan biri kendisi de düzenleyebilir C# dosyasını. İçerisinde mysql şifreleri ve başka tür şifreleri kaydedip web sunucunu ele geçirebilir. Güzel ilerliyorsun ama bu yönünü sevdim :1: 1.8.x Client / Plugin / Harita sorunun olursa hepsi...
  24. RARFIXED

MCP(Mod Coder Pack) Nedir ? (Minecraft Client Yapımı)

Minecraft ile ilgili olan dil Java'dır, Java Script; web designde kullanılır. CSS ve HTML gibi.