Arama sonuçlarınız

1. C

Yardım Minecraft sunucu tps sorunu

Sorunu çözdüm
  2. C

Yardım Minecraft sunucu tps sorunu

Sunucunun tpsi 27 onlineden sonra 14e kadar düşüyor. VDS'in özellikleri Yüksek olmasına rağmen (Ryzen 9 10gb Ram) bu sorunun düşmesi beni rahatsız ediyor araştırdığımda leaked pluginleri silmem gerektiğini anladım ama nasıl leaked pluginleri bulacağımı anlamadım. Anlatabilir misiniz
  3. C

Astatine Network • 1.16.X • Lagsız Towny Sunucu • Gerçek Dünya Haritası

Discord : 9xk4cjmCUe Harita : play.astatinenetwork.tk:8123 Sunucu İp : play.astatinenetwork.tk
  4. C

Kalitrik Towny • Sezon 2 • 1.16.X • Lagsız Towny Sunucu • Gerçek Dünya Haritası • Savaş Sistemi |Aktif|

Discord : H9x8cp47Wp Harita : play.kalitrik.xyz:2052
  5. C

Kalitrik Towny • 1.16.X • Lagsız Towny Sunucu • Gerçek Dünya Haritası • Savaş Sistemi |Aktif|

yorumunuz için teşekkür ederim elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz kusurumuza bakmayın
  6. C

Yardım Towny Plugin PVP hatası

arkadaşlar sunucumda /t toggle pvp yazınca sadece Enabled oluyor bunun çözümü nedir ?
  7. C

Kalitrik Towny • 1.16.X • Lagsız Towny Sunucu • Gerçek Dünya Haritası • Savaş Sistemi |Aktif|

böyle bir olay yaşandığı için özür dilerim yetkili arkadaş sizi başka birisi ile karıştırmış yinede bu olayın yaşanmamsı gerekirdi yorumunuz için teşekkürler
  8. C

Sunucu ip : play.kalitrik.xyz Harita adresi : play.kalitrik.xyz:2052 Discord : CXabGAgZPK