Arama sonuçlarınız

1. Berkesy

Sqiew Network - Faction Sunucu - 1.8.8

bakıma aldım paket yükleyeceğim değiştiricem sunucuyu yarın açılır
  2. Berkesy

Sqiew Network - Faction Sunucu - 1.8.8

sunucumda 2 admin 2 mod 2 rehber 2 youtuber alımı vardır
  3. Berkesy

Yardım Multiverse-Core World Yazısı Kalkmıyor.

ya merhaba bir şey diyeceğim sizi çok yordum ama bunun şeyini hiç biryerde bulamadım plotsquared arsa sahibini nasıl proscoreboardda gösterebilirim yani placeholderapı
  4. Berkesy

Yardım proscoreboard

Merhaba arkadaşlar proscoreboard da plotsquared arsa sahibi arsa sayısı arsa puanı göstermek istiyorum nasıl yapabilirim pls yardım
  5. Berkesy

bu rengi nasıl çözebilirim aslında &4Yönetici &c olması gerkeiyor rengi bu arada çok rahatsızlık verdim kusura bakmayın
  6. Berkesy

olmuyor ya başka sv açıcağım sanırım hata var veya bütün pluginleri silip yazılımı spigot bukkit yapıcam
  7. Berkesy

hata veriyor derken You Do Not Have Access To That Command.yazısı geliyor chata log fln oluşturmuyor
  8. Berkesy

evet aynı böyle yaptım ve ayarı yaptıktan sonra olmadı öncedende olmuştu ama op yoktur diye düşündüm sonra opumun olduğunu gördüm
  9. Berkesy

Merhaba onu yapmayı unutmuşum yaptım /essentials reload yazıyorum hata veriyor
  10. Berkesy

Ayarlardım ama olmadı yardımcı olurmusunuz veya hangi sürümü yükleyebilirim
  11. Berkesy

Atlantik Network - SkyBlock - 1.8x - Yetkili Alımları

SkyBlock Sunucum da Yetkili Alımları Başladı ! Sunucu Yeni Açıldığı İçin Gerekli Olan 3 Eksik Var. WEB Sitemiz Şuanlık Olmadığı İçin Discord Sunucumuza İnvite İle VIP Satışları Ve Kasa Satışları Yapıyoruz Ayrıca Discord Sunucumuza Boost Basarak da VIP Alabilirsiniz.