Arama sonuçlarınız

1. Jexpys

İstek Kırılan Bloku Yenileme Minecraft Acil!!!

Dostlar selam minecraft 1.16.5 survival sunucum için ende bir sistem yapmak istiyorum end spawnında end taşı vs. kırıldığında oraya o bloğun 5-10 saniye sonra geri otomatik olarak konulmasını istiyorum böylece end spawnı bozulmayacak ve anarşik bir ortam oluşmayacak
  2. Jexpys

İstek Çiftçi plugini /sistemi

Merhabalar sunucuma sonoyuncu titanyum daki gibi bir çiftçi plugini eklemek istiyorum yada skript i ile halletmek istiyorum plugine sahip olan yada ismini bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi
  3. Jexpys

Yardım End Frame ve Portallarını kapatmak istiyorum

Merhaba sunucum için bir endbileti skripti aldım oyuncuların ende sadece bu skript ile gidebilmesini istiyorum ancak insanlar endframe den ende gidebildikleri için malesef bunu yapamıyorum (amacım endi kapatmak değil sadece ende giden portalları işlevsiz hale getirip oyuncuların biletle...
  4. Jexpys

Play.KrakenNW.pw Çiftçi! Yetenekler! , Kanlı Ay! , Mevsimler! , 0 Lag! Endbileti!

Merhabalar sevgili forumgamer ailesi bugün size yeni açtığım sunucumu tanıtmak istedim ilk defa böyle bi sunucu ve konu açıyorum o yüzden biraz acemi olabilirim kusura bakmayın görüşlerinizi fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim Sunucumuzda Ryzen9 5900x işlemci bulunmaktadır. Sunucumuz emek...